EN

Xiaomi Roborock S50 za najnižšiu cenu a skladom EU!

Xiaomi Roborock S50

Robotické vysávače od Xiaomi nie je moc potrebné predstavovať. Na trhu sú už nejaký ten piatok a ponúkajú jeden z najlepších pomerov cena/kvalita/výkon. Model Roborock S50 nie je najlacnejší robotický vysávač od Xiaomi, ale za to je jeden z najlepších. Funkcionalitou, kvalitou vysávania a parametrami konkuruje vysávačom, ktorých cena sa pohybuje na úrovni 900 až 1000€. A aká je jeho cena? Iba 329€! Teda jednotretinová a s použitím nášho kupónu jeho cena klesne na fantastických 314€ aj s poštovným!!! Roborock S50 je skladom EU a tak jeho doručenie trvá maximálne 5 pracovných dní. Tým že je S50 doručovaný v rámci EU, nebudete platiť CLO.

Roborock S50 je druhá generácia robotických vysávačov od Xiaomi a v čom je lepší oproti prvej? V prvom rade lepšie vysáva. Jeho sací výkon sa zvýšil, vylepšili sa senzory pohybu a skenovania a tak S50 dokáže povysávať kvalitnejšie. K vysávaniu pribudla funkcia mopovania. 

Vysávač sme testovali a u nás v redakcií a dopadol na výbornú a vyslúžil si TIP redakcie. Za nás ho môžeme len doporučiť.

Xiaomi Roborock S50 za 314€

Kupón:

Inzercia

Pridať nový komentár
TOPlist