EN

Corsair Dark Core RGB Pro – bezdrôtový hlodavec s RGB a bleskovými reakciami

Bezdrôtové herné myši si v posledných rokoch prešli pomerne slušným vývojom. Kedysi bolo spojenie bezdrôtová a herná myš doslova oxymoron, no časom sa bezdrôtový prenos signálu zlepšil natoľko, že táto kategória myší tvorí serióznu alternatívu klasickým káblovým hlodavcom, samozrejme so svojimi pozitívami aj negatívami. 

A ak chcete vyniknúť v zástupe kvalitných bezdrôtoviek, tak musíte priniesť niečo novšie, lepšie. Tým je práve Dark Core RGB Pro, ktorá vychádza zo staršieho modelu bez prívlastku Pro a posúva bezdrôtové herné myši opäť o kúsok ďalej.

Keďže myš ponúka aj káblový režim, v teste si porovnáme správanie v oboch režimoch a pokúsim sa odhaliť prípadné rozdiely čí nevýhody bezdrôtového prenosu.


Corsair Dark Core RGB Pro – Balenie, špecifikácie

Začneme už tradične balením. Žltú farbu poznajú snáď všetci skalní priaznivci značky Corsair, ktorá je spätá s hernými perifériami. Krabička neponúka náhľadové okienko, ako je to zvykom u mnohých iných výrobcov. Ak niekto plánuje dať takmer stovku za myš, pravdepodobne sa nebude riadiť podľa lesklých plastov pod ešte lesklejším blistrom. 

Prednú stranu okrem loga výrobcu a obrázku myši dopĺňa názov a pod ním stručné vysvetlenie, že sa jedná o myš určenú pre FPS a MOBA hry, a že máme do činenia so SLIPSTREAM technológiou – k nej sa dostaneme neskôr v rámci testov. Logo iCue dáva tušiť, že nastavenie a prispôsobenie myši bude limitované iba našou fantáziou.

Po otvorení krabičky sa dostaneme k samotnej myši, ku ktorej výrobca pribalil vymeniteľný pravý panel, odpojiteľný kábel s USB-C a USB-A koncovkou, miniatúrny bezdrôtový prijímač a stručný návod na začiatok.

Špecifikácie

Corsair Dark Core RGB Pro
Technológia senzora optický, PixArt PAW3392
Rozlíšenie senzora 18000 DPI, nastaviteľné po 1 DPI
Hmotnosť 133 g
Odozva 2000 Hz
Počet tlačidiel 8, z toho 1 koliesko
Rozmery (D x Š x V) 43,2 × 89,2 × 126,8 mm
Podporované OS Windows 7 a novšie, Mac OS 10.13 High Sierra alebo novšie
Odporúčaná cena 99 € s DPH
Stránka produktu Corsair Dark Core RGB Pro
Pridať nový komentár
TOPlist