Silou mocou treba nájsť niekoho, na koho hodiť cudziu vinu.
Vinní sú politici. Ignorujú vôľu občanov, ignorujú upozornenia tajných služieb, verejne ohlásili nerešpektovanie zákonov o Schengenskom priestore, o prekračovaní hraníc, o azyle. A teraz keď je zle, hľadajú kohokoľvek len aby nik neukázal na teba Angela, Hollande, Juncker.
Vinníci sú verejne známy. A nie je to služba Telegram.
chroch