SK

Add new comment

Frosty
no po pravde nic moc... neviem ci to je tou konzolovu grafikou alebo co.. aspon tie skiny mohli zmenit sak tie postavy su vsetky rovnake jak v bf3.. jediny rozdiel co som si vsimol je xicht toho cernocha dobre zrobeny a ta zbran je na moj vkus dost vela skoro na pol monitora :D
TOPlist