SK

Xiaomi Roborock S50 za skvelú cenu a skladom EU

Robotické vysávače od Xiaomi netreba moc predstavovať. Sú známe svojou veľmi dobrou kvalitou vysávania a dobrou cenou. U nás v redakcií sme ich mali tiež možnosť testovať a musíme len súhlasiť, že v danej cene nič lepšie nenájdete. Dokonca Roborock S50 s prehľadom konkuruje aj vysávačom s cenou okolo 1000€. A aká je jeho cena? Iba 308€, čo je tretinová cena oproti modelom ktorým konkuruje. Naviac je skladom EU, tak ho môžete mať doma do maximálne 5 pracovných dní.

 

K cene za vysávač si treba ešte prirátať poštovné 9€, takže jeho výsledná cena je 317€, čo je ale stále perfektná suma. Naviac na Gearbeste prebieha akcia Black Friday a je viacero možností získať zľavový kupón a cenu vysávaču tak stlačiť ešte nižšie.

A čo Roborock S50 ponúka? LDS systém, ktorý slúži vysávaču na zmapovanie si okolia, funkciu mopovania, výkon o 2000Pa, 5200mAh veľkú batériu ktorá dovolí pracovať vysávaču cca 2.5 hodiny, možnosť vytvorenia si zón cez aplikáciu a mnoho ďalšieho.

 

 

Xiaomi Roborock S50 je za cenu 308€ skvelá kúpa a preto, ak rozmýšľate nad kúpou robotického vysávaču, teraz je tá správna chvíľa. Roborock je skladom v EU a jeho dodanie je max. 5 pracovných, tak ho nie je problém niekomu darovať napríklad na vianoce ;)

Inzercia

Komentáre (1)
jaaaaaaaaaaaaaj

Vzali sme ho pred zhruba rokom od miestneho predajcu za 500.
Naozaj funguje výborne, akurát žiadny robotický nestačí v bežnej domácnosti ako jediný vysávač.

Add new comment
TOPlist