EN

Coolermaster MasterPulse Pro - revolúcia v gaming slúchadlách?

V dnešnej recenzii sa pozriem na nové slúchadlá Coolermaster MasterPulse Pro, ktoré sa snažia spraviť menšiu revolúciu medzi gaming slúchadlami. Silné slová? Stačí, ak Vám napoviem, že zložením bočných krytov si môžete zmeniť ich zvukový prejav. Ako to presne funguje sa dočítate na nasledujúcich riadkoch.
 

Balenie, špecifikácie

Coolermaster MasterPulse Pro prídu zabalené v štandardne veľkej krabici, ktorá sa nijak neotvára a k slúchadlám sa dostanete povytiahnutím vnútornej časti von.  Vo vnútri nečakajte žiadne zázraky. Slúchadlá sú položené v lacnej plastovej vaničke.  Myslím si, že by si tieto slúchadla zaslúžili o trochu lepšie balenie.
 
 
 

Špecifikácie

Zvuk Stereo, 7.1
Hmotnosť -
Dĺžka kábla 2m
Konektivita USB
Záruka 2 roky
Približná cena 90 eur
Stránka produktu Coolermaster Master Pulse Pro
 
Komentáre (4)
Peterrrrr
Logitech G503 ? To su nejake sluchadla z buducnosti ? Recenziu na SLuchadla robi clovek, co kvalitne sluchadla na hlave este asi nemal :(
Lukáš Lancz
Preklep, opravene... recenzujeme gaming sluchadla a neporovnavam ich s hifi sluchadlami
H4wk
Nuz, 2 z 3 preklepov opravene... jeden stale vravi "G503" :D a naozaj porovavat LEN herne sluchadla je hlupost.. treba porovnavat aj s cenovo porovnatelnymi hifi sluchadlami.
Lukáš Lancz
ja uz nikde preklep nevidim, nevadi... porovnavat gaming sluchadla a wifi sluchadla nema zmysel...navyse nevlastnim 50 sluchadiel aby som ich vsetky navzajom porovnal.
Pridať nový komentár
TOPlist