XIaomi Redmi Note 8 za fantastickú cenu

Xiaomi Redmi Note 8 je 6.3 palcový telefón strednej triedy s bohatou výbavou. Jeho srdcom je procesor Snapdragon 665. Ide o procesor, ktorý sa radí výkonovo niekde do stredu, ale na bežnú prácu s telefónom je jeho výkon dostatočný. Na druhú stranu ide o veľmi úsporný procesor a v kombinácií s veľkou 4000mAh baterkou je jeho výdrž perfektná. Xiaomi vybavilo Redmi 8 Fast Charge nabíjaním a takto veľkú batériu dokážete nabiť z 0 na 100% do 2 hodín.

Procesoru sekunduje RAM o veľkosti 4GB a 64GB veľké vnútorné úložisko. Ak by vám táto kapacita vnútorného úložiska nestačila, môžete ho rozšíriť MicroSD kartou o maximálnej veľkosti 256GB. Tá sa vkladá do druhého SIM slotu. V prípade použitia MicroSD karty tak prídete o možnosť používať v telefóne dve SIM karty.

Jedným z najväčších ťahákov tohoto telefónu je zadný fotoaparát, ktorý sa skladá až zo štvorice fotoaparátov. Ten najväčší z nich má 48MP a stará sa o ultra široké zábery. 8MP fotoaparát ma na starosti ZOOM. Jeden z dvojice 2MP čipov sa stará o rozmazanie pozadia a druhý slúži na macro snímky. Predný "selfie" fotoaparát dostal čip o veľkosti 13MP.

Čítačka odtlačkov prstov je rozumne umiestnená na zadnej strane.

 

AK vás telefón zaujal, môžete ho teraz kúpiť za  perfektnú cenu 189€ vrátane poštovného. Telefón je naviac skladom EU, takže jeho doručenie je naozaj rýchle a nečakajú vás žiadne colné poplatky ;)

Inercia

 

 

Pridať nový komentár
TOPlist