EN

1More Dual Driver – neckband slúchadlá s dvoma levelmi ANC

Neckband slúchadlá recenzujem po prvýkrát, doteraz som sa k takémuto typu slúchadiel príliš nemal, dokonca som ich ani raz nevyskúšal. Dôvod je asi aj ten, že mne osobne takýto dizajn (neckband) slúchadiel príliš nesedí. To však neznamená, že by takéto slúchadlá mali byť zlé. 
V minulosti ma 1More už viackrát prekvapil kvalitou svojich slúchadiel, tak som s povedal, že dám týmto neckbandom šancu.


1More Dual Driver ANC - Balenie, špecifikácie

Spôsob a prezentácia balenia resp. 1More slúchadiel je skvelá, kresba slúchadiel a obsahu balenia je na oko veľmi pekná a dodáva baleniu niečo extra, čo u väčšiny výrobcov nevidíme. Uznávam, že balenie môže byť pekné a slúchadlá o ničom ale u 1More toto nehrozí – aspoň nie u dnes testovaných slúchadiel.

 

 


V samotnej krabici nájdete okrem Dual Driver tak isto sedem rôznych náhradných gumených štuplov (odlišujú sa primárne veľkosťou otvoru kade vychádza zvuk do ucha), USB-C nabíjací kábel,3.5mm jack na USB-C a vrecko na samotné slúchadlá. Balenie obsahuje tak všetko potrebné, k dokonalosti chýba snáď len adaptér pre nabíjanie.

 

  1More Dual Driver ANC
Zvuk

Stereo

Odpor: 32 Ohm

Citlivosť -

Frekvenčná odozva -

Hmotnosť 44.6g
Dĺžka kábla wireless
Konektivita Bluetooth 5
Dosah Bluetooth 10 m v otvorenom priestore
Velkosť batérie 160 mAh
Záruka 2 roky
Približná cena 130eur
Výrobca 1More
Pridať nový komentár
TOPlist