1More Triple driver - skvelé prenosné slúchadlá

Testy slúchadiel od spoločnosti 1More dopadli u nás v oboch prípadoch veľmi pozitívne, či už išlo o Quad Driver alebo bezdrôtové Stylish True wireless. Dnes sa pozriem na vlajkové slúchadlá tejto spoločnosti s názvom Triple driver over-ear. Cenovka týchto slúchadiel už prekračuje 200 eurovú hranicu, takže očakávania sú od týchto slúchadiel pomerne veľké.


1More Triple Driver - Balenie, špecifikácie

Keď som recenzoval Quad driver tak na mňa zapôsobilo balenie slúchadiel vo forme knižky, s ručnými kresbami ich „vnútorností“. To isté môžete čakať aj od Triple Driver. Musím znova povedať, že aj keď vás všeobecne balenie asi zaujímať nebude (keď som si kúpil Beyerdynamic DT 880 ani som nemrhol brvou nad obyčajným nudným balením), máte pocit, že držíte v ruke produkt o ktorý sa niekto zaujímal a dal do toho prehnane povedané dušu.

 


Príslušenstvo dnes testovaných slúchadiel tvorí  ¼” pozlátený konektor a pevné puzdro v ktorom môžete svoje slúchadlá prenášať. Puzdro je na toľko pevné, že ochráni slúchadlá aj v prípade, že by na obal padol nejaký iný predmet. Obal je ako vidíte čiernej farby.
Opäť ako predtým, balenie dostáva odo mňa plus. 

 

Špecifikácie

  1More Triple Driver
Zvuk

Stereo

Odpor: 32 Ohm

Citlivosť: 104 dB

Frekvenčná odozva: 20Hz-40.000Hz

Hmotnosť 293g
Dĺžka kábla 1,35m
Konektivita 3.5mm jack
Záruka 2 roky
Približná cena 150 eur
Výrobca 1More

 

Pridať nový komentár
TOPlist