EN

Corsair Vengeance RGB Pro - RGB pamäte pre každého...

Pamäte Corsair sme u nás testovali pár mesiacov dozadu. Vtedy sa nám na test dostali Vengeance RGB. V nastolenom trende RGB pamätí budem pokračovať aj dnes. V počítači mám rovnako pamäte od spoločnosti Corsair pod označením Vengeance RGB Pro. Tentokrát pôjde o 2x8GB kit.
 

Balenie, špecifikácie

Tak ako väčšina RAM pamätí, aj Corsair Vengeance RGB Pro prídu zabalené v malom kartónovom balení, ktoré je len o niečo väčšie ako samotné pamäte. Tie sú uložené v plastovom obale, do ktorého sú zacvaknuté a pevne v ňom držia. Na obale nájdete samotné špecifikácie RAM pamätí. Na test mi dorazil modul 2x8 GB s frekvenciou 3200 MHz.
 
 
 
Heat spreader - odvádzač tepla je kovový s matným povrchom a pamätiam dodáva luxusný vzhľad. Horná časť heat spredera je tentokrát bez nejakých výrezov (Vengeance RGB) a celý vrch je plastový. Aj vďaka tomuto pôsobí  osvetlenie pamätí oveľa krajšie. Celkové rozptýlenie svetla v skrinke je tým rovnomernejšie. 
 
 
 
Výška heat spreadera je 51mm - u chladiču Noctua NH-D15 mi modul kolidoval s prvým ventilátorom, ten sa však dal vysunúť vyššie. V pamätiach sa nachádzajú čipy Samsung. Aké pretaktovanie bude možné dosiahnuť zistíme už za chvíľu.
 
 
 

Špecifikácie

Kit 2x8GB
Typ DDR4
Rýchlosť 3200Mhz
Latency 16-18-18-36
Napätie 1.35V
RGB Áno
Profil XMP 2.0
Výška heat spreadera -
Cena  205 eur
 
 
Komentáre (1)
heisenberg
RGB pamäte nie su pre každého, to sú pamäte pre deti
Pridať nový komentár
TOPlist