EN

Corsair Vengeance RGB – výborné RGB pamäte pre Váš PC

Corsair sa udomácnil na viacerých trhoch pomerne úspešne. Vyrába myšky, klávesnice, chladiče, skrinky či pamäte. Vo väčšine prípadov sú Corsair výrobky veľmi spoľahlivé a aj v našich recenziách zvyknú dosiahnuť výborné hodnotenie. Ak ma náš archív neklame, pamäte Corsair sme doteraz ešte netestovali. Je na čase to zmeniť. 

Balenie, špecifikácie

Tak ako väčšina RAM pamätí, aj Corsair Vengeance RGB prídu zabalené v malom kartónovom balení. Pamäte sú chránené iba plastom, v ktorom držia pevne. Na obale nájdete samotné špecifikácie RAM pamätí. Na test mi dorazil modul 2x16 GB s frekvenciou 3200 MHz.
 
 
 
 
Heat spreader - odvádzač tepla je kovový s matným povrchom a pamätiam dodáva luxusnejší vzhľad. Horná časť heat spredera je na pamätiach len nasunutá a je ju možné dať s pamätí dole. Do počítača si tak viete dať pamäte, ktoré svietia "naplno" alebo len čiastočne a ich osvetlenie bude  vďaka hornej časti viac rozptýlené.
Výška heat spreadera je 44mm a nemali by tak kolidovať s chladičmi ako je napríklad Noctua NH-D15. Napriek tomu, že výrobca vytlačil na čipy svoje meno, s najväčšou pravdepodobnosťou ide o čipy Hynix ICs.

Špecifikácie

Kit 2x16GB
Typ DDR4
Rýchlosť 3200Mhz
Latency 16-18-18-36
Napätie 1.35V
RGB Áno
Profil XMP 2.0
Výška heat spreadera 44mm
Cena  505 eur
 
Pridať nový komentár
TOPlist