SK

Zasúťažte si s nami o ročné predplatné Office 365 a iné ceny od Microsoftu

V rámci uvedenia nového kancelárskeho balíčka Microsoft Office 365 Personal sme si pre Vás spolu s Microsoftom pripravili súťaž o hodnotné ceny. 


Ako a o čo súťažíme?

Ako?

Do súťaže sa môže zapojiť každý (s výnimkou osôb uvedených v pravidlách súťaže). Základným predpokladom pre zaradenie do zlosovania je lajk na facebooku a zodpovedanie troch jednoduchých otázok v rámci Facebook aplikácie (link nižšie).

Nezabudnite uviesť kontaktný email, na ktorom Vás v prípade výhry zastihneme!

 

O čo?

Súťažíme o trojicu hodnotných cien:

1. cena :  Ročné predplatné Microsoft Office 365 Home Premium

2. cena:  Klávesnica Microsoft Comfort Curve Keyboard 3000

3. cena: Microsoft Cooling Base USB Port

 

 

 

Do súťaže sa možete zapojiť  >> NA TOMTO LINKU <<

 

 

Profesionálny kancelársky balík Office 365 konečne pre každého už od 6, 99 eur mesačne

Spoločnosť Microsoft rozšírila ponuku svojho kancelárskeho balíka o ďalší produkt Office 365 Personal. Obsahuje všetky aplikácie a funkcie programu Office 365, je však dostupný za nižšiu sumu, pretože je určený iba pre 1 zariadenie PC/Mac a 1 mobilné zariadenie Windows tablet/iPad.

Bratislava, 15. apríl 2014

Spoločnosť Microsoft dnes uviedla na trh nový cloudový produkt Office 365 Personal, zameraný na produktivitu. Rovnako, ako už známe riešenie Office 365, je navrhnutý tak, aby zjednodušil každodenné úlohy aj v bežnej domácnosti a ušetril jej členom čas.

Na rozdiel od Office 365 Home, ktoré sa dalo inštalovať až na päť zariadení v domácnosti,  je však určený len pre jedno zariadenie PC/Mac a jedno mobilné zariadenie Windows tablet/iPad. Odporúčaná maloobchodná cena je 69,99 Eur ročne (zvýhodnená cena) alebo 6,99 Eur mesačne pri kúpe online cez office.com.

„Office 365 Personal prináša pre slovenských zákazníkov možnosť získať najnovšiu verziu kancelárskeho balíka spoločne s kúpením nového zariadenia, ako za ceny z roku 2007. Predpokladáme, že to osloví zákazníkov, zvažujúcich kúpu nového Office do domácich PC/Mac-ov, alebo iPad-ov a Windows tabletov“,povedal Martin Čerňák, riaditeľ divízie Office, Microsoft Slovakia.

Pri kúpe Office 365 Personal s novým PC, Macom alebo iPadom bude tento balík totiž dostupný za ešte nižšiu cenu 49, 99 eur u týchto predajcov: http://www.microsoft.com/slovakia/office2013/predaj2.aspx.

Office 365 Personal:

 

 

• 1 PC/Mac a 1 Windows tablet/1 iPad

• obsahuje Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook

• 20 GB úložného priestoru OneDrive

• 60 minút volaní na pevné linky cez Skype zdarma každý mesiac

• Optimalizované rozhranie pre ovládanie dotykom, perom aj klávesnicou

• Jednoduchý online poznámkový blok OneNote pre použitie v škole, práci i doma

• automatické inovácie verzií zadarmo

• ročné alebo mesačné predplatné na nekomerčné využitie

 

 

Comments (5)
netpeter77
Fajn. V pravidlách sa nič nepíše o tom, že sú vyradení aj tí, čo nemajú na Facebooku konto (z princípu). Takže ako sa treba zapojiť v takomto prípade ?
Broslowski
Súťaž je viazaná na Facebook modul - zapojiť sa môžu len ľudia ktorí môžu k nemu pristupovať tzn. majú Facebook.
netpeter77
Nie je to náhodou diskriminácia ? Čo už má spoločné Facebook a Microsoft. To je ako keby VW podmienilo kúpu Tiguanu kúpou Reanultu Clia...
aa
Programom od Microsoftu sa treba zbavit, pokial je to mozne. Naco by mi uz len bol nejaky Office 365.
Broslowski
Na kancelársku prácu napríklad? Prečo by sme sa mali zbavovať programov od MSFT? Jediný relevantný dôvod. Som zvedavý :)
Add new comment
TOPlist