EN

Huawei FreeBuds 3 – Airpody podľa Huawei

Tretia generácia bezdrôtových slúchadiel Huawei FreeBuds prichádza opäť s novým dizajnom. Tie oproti predošlej generácii dostali oblejšie tvary a tenšie telo, až sú takmer na nerozoznanie od populárnych AirPods, ktoré dnes kraľujú na trhu bezdrôtových slúchadiel. 

To je aspoň môj prvý dojem hneď po vybalení slúchadiel. Nás však bude zaujímať, aké zmeny sa udiali pod kapotou a ako dobre slúchadlá od Huawei zahrajú.


Huawei FreeBuds 3 – Balenie, špecifikácie

Na balení si dal Huawei záležať. Krabička už na prvý pohľad pôsobí hodnotným dojmom. Biely podklad so zlatými písmenami, pod ním vyobrazenie slúchadiel a vysúvanie z bočnej strany doplnené o šnúrku. 

 

Z vonkajšieho obalu sa vysunie čierna krabička s dvierkami, pod ktorými sa nachádza puzdro so slúchadlami a ďalšia menšia krabička s USB-C káblom. Pod priehradkou s puzdrom sa nachádza ďalšia tenká krabička, v ktorej sa nachádza stručný návod. V našej testovacej verzii slúchadiel návod nebol.
Na nabíjanie puzdra, z ktorého sa nabíjajú samotné slúchadlá, musíte použiť nejaký vlastný adaptér, prípadne USB port počítača.

 

Vlastnosti

Zvuk stereo
14,2 mm dynamický menič
aktívne potláčanie hluku (ANC)
Mikrofón eliminácia hluku pozadia, bone sensor
Konektivita Bluetooth 5.1, BLE
Audio kodeky AAC
Batéria 30 mAh slúchadlo, 410 mAh nabíjacie puzdro
Výdrž na batériu 4 hodiny slúchadlá, 20 hodín celková výdrž
Farebné prevedenie čierne (testované), červené, biele
Cena 199 €
Pridať nový komentár
TOPlist