EN

Logitech predstavuje novú značku Logi, zameria sa na dizajn

 
Spoločnosť Logitech asi netreba predstavovať. Teraz sa však táto firma rozhodla pre razantnú zmenu. Pri svojich produktov sa sústredi najmä na dizajn a tieto produkty nájdeme pod značkou Logi s novým logom.

Spoločnosť hovorí o najväčšej transformácii v jej histórii, táto zmena sa však nedeje iba tak odrazu. Interne sa na pretvorení pracuje už od roku 2013. Počnúc dnešným dňom však oficiálne vzniká nová značka Logi. Spoločne s ňou sa zmenilo aj logo Logitech-u.
 
 
Čo prinesie Logi? Produkty, ktoré podľa slov spoločnosti budú presahovať rámec počítačových periférií a zapadnú do každodenného života bežných ľudí. Logi sľubuje produkty s odvážnymi farbami a dizajnom.
 
Názov Logi bez časti „tech“ má svoj význam. Podľa spoločnosti „tech“ o ničom nevypovedá. „Tech je všade. Tech je vo vzduchu, ktorý dýchate, v oblečení, v budúcnosti....tech nehovorí nič“, vyjadrila sa viceprezidentka vývoja značky Charlotte Johs.
 
 
Logi sa tak bude snažiť priniesť produkty, ktoré budú niečím výnimočné a hlavne budú zamerané na dizajn. Prvé produkty s týmto logom by sme mali na trhu vidieť už čoskoro.
 

 
Zdroj: TS Logitech
 
Komentáre (5)
like
Za tie roky pouzivania roznych prislusenstiev k PC od Logitechu mozem povedat, ze maximalna spokojnost. Ani jedna vec, ktoru som kupil sa mi doteraz nepokazila, 9 rokov stare X-230 funguju doteraz.... Logitech odporucam
moody010
G27 volant po dvoch dnoch :D ... ale inac s myskou som spokojny uz dlho...
dibon
Si nabural, priznaj sa! :D
moody0101
made my day :D ...
passco
Ta minimalistická šedá klavesnica ma zaujala :)
Pridať nový komentár
TOPlist