EN

Razer predstavuje dve nové herné bezdrôtové myši

Razer predstavuje novú sériu herných bezdrôtových myší Basilisk a to modely Basilisk Ultimate a Basilisk X Hyperspeed. Obe sa pridájajú k zariadeniam bezdrôtových myší výrobcu, pričom ponúkajú technológiu Razer Hyperspeed.

Myš Basilisk Ultimate je vybavená rovnakým optickým senzorom Focus+ 20K DPI ako Viper Ultimate. V vstavanej pamäti umožňuje uložiť päť profilov a používatelia majú všetky svoje nastavenia so sebou – nezáleží do ktorého počítača, notebooku, alebo iného zariadenia myš pripoja. Výrobca udáva výdrž myši na jedno nabitie na úrovni 100 hodín, pričom je dodávaná s dokovacou stanicou Razer Mouse Dock, ktorá dokáže ukazovať aktuálny stav batérie alebo úroveň nabitia. Hráči si môžu myš užiť aj v káblovom režime pomocou priloženého kábla.

Ergonomická myš sa môže pochváliť 11 programovateľnými tlačidlami, vrátane multifunkčného pedálu pre rozšírené ovládanie, kde používatelia môžu rýchlo a ľahko prepínať medzi hernými funkciami alebo nastaveniami. Každá LED dióda je vybavená 14 svetelnými zónami Razer Chroma RGB a možno ju samostatne naprogramovať v aplikácie Chroma Studio. Pre prispôsobiteľnou vnímavosť hmatového podnetu môžu používatelia tiež kolieskom pod myšou upraviť odpor rolovacieho kolieska podľa svojich preferencií. Myš je v predaji za 190 eur (Razer Basilisk Ultimate a Mouse Dock), pričom samostatná myš stojí 170 eur a nabíjacia dokovacia stanica 60 eur.

Druhý model, Basilisk X Hyperspeed ponúka technológiu Hyperspeed Wireless a Bluetooth s duálnym režimom. Používatelia môžu prepnúť do režimu Bluetooth a predĺžiť tak výdrž batérie na 450 hodín. Pokiaľ ide o parametre, tak myš má rovnaký optický senzor 5G s 16 000 DPI ako DeathAdder Elite. Poteší šesť programovateľných tlačidiel a vstavaná pamäť pre používateľské nastavenia bez potreby softvéru. Myš taktiež obsahuje mechanické spínače Razer so životnosťou až 50 miliónov kliknutí. Cena tejto myši (Razer Basilisk X Hyperspeed) je 70 eur. Pripomeňme, že všetky predstavené myšky sú dostupné v predaji od 30. októbra 2019.

Zdroj: Softpedia

Pridať nový komentár
TOPlist