EN

Výpredaj 11.11 na Geekbuyingu sa spustil

Nákupný festival 11.11 na geekbuyingu odštartoval a mi sa vám do tohoto článku budeme snažiť pridávať tie najlepšie ponuky ;).

Elektrická kolobežka Kugoo S1

Prvým tipom je elektrická kolobežka Kugoo S1. Ide o kolobežku pri ktorej sa dbá hlavne na bezpečnosť. Jej dojazd je maximálne 30km  a motor o výkone 350W dokáže kolobežku rozbehnúť na maximálnu rýchlosť 30km/h. Nosnosť Kugoo S1 je až 120kg. 

Aj keď sú letné dni už za nami, kolobežka sa dá stále využiť, prípadne ju môžete niekomu kúpiť ako vianočný darček ;)

Cena Kugoo S1 počas tejto akcie a s použitím zľavového kupónu je iba  218.65€. Je skladom EU (doručenie do max. 7 pracovných dní), takže pri jej doručení vás nebudú čakať ďalšie poplatky v podobe CLA.

Ku kolobežke naviac dostanete darček, v podobe viac účelovej šatky.

Kupón: 1111GKB15

Xiaomi Huami Amazfit BIP Lite

Druhým tipom na kúpu sú smart hodinky Xiaomi Huami Amazfit BIP. Tieto hodinky sa za čas, ktorý sú na trhu, stali veľmi obľúbenými. Ponúkajú všetky moderné funkcie, moderný dizajn, dlhú výdrž na batériu, ochranu IP 68 a to hlavné, výbornú cenu. Tá vďaka prebiehajúcej akcií klesla na výborných 54€, ale ak použijete zľavový kód, klesne na perfektných 52.62€. Ak ste rozmýšľali nad týmito hodinkami a čakali ste na lepšiu cenu, tak teraz je ideálny čas na ich kúpu.

Hodinky sú naviac skladom EU, takže v prípade, že by ste sa ich rozhodli niekomu kúpiť pod vianočný stromček, nemusíte sa báť že vám nestihnú byť doručené. Doručenie je v prípade výberu z EU do 7 pracovných dní a poštovné stojí len 0.75€ Naviac nebudete platiť CLO.

Kupón: 1111GKB02

Tronsmart Element Mega

S prenosným Tronsmart Element Mega si môžete hudbu vychutnať všade kde sa nachádzate. Jeho výkon je  2x20W s technológiou SoundPulse, ktorá sa postará o čo najlepšiu kvalitu prehrávanej hudby. Výdrž reproduktora je až 15 hodín, takže nebude s ním problém spraviť celovečernú párty ;)

Reproduktor s s použitím kupónu môžete kúpiť za skvelú cenu 34€. Je skladom EU, takže v prípade, že ho chcete niekomu darovať ako vianočný darček nie je problém. Doručený vám bude do maximálne 7 pracovných dní. Poštovné je naviac zadarmo. Tak ako pri všetkých tovaroch kupovaných v rámci EU, nebudete platiť CLO.

Kupón: 1111GKB02

 

Xiaomi Router 4

Výborný wifi router Xiaomu Router 4 s podporou 2.4 a 5 GHz wifi, maximálnou prenosovou rýchlosťou až 1167 Mbps, dvojicou gigových portov, môžete kúpiť s našim exkluzívnym kupónom len za 27€!

Kupón: 40GJUAI6

 

Xiaomi Mi Pad 4

8 palcová obrazovka, procesor snapdragod 660, 4GB RAM, 64GB veľké vnútorné úložisko, 6000mAh veľká batéria, Dual Band Wifi... To je len krátky zoznam toho, čo ponúka tento skvelý tablet od Xiaomi za 205€. Nepáči sa vám táto cena? Ani nám, ale máme dobrú správu. Podarilo sa nám pre vás získať kupón, s ktorým jeho cena klesne na 159€!!! To už sa číta lepšie :)

Kupón: 40G0QV6U

 

Xiaomi AIR 2 Bluetooth slúchadlá

Xiaomi AIR 2 sú druhou generáciou BT slúchadiel od tejto firmy. Oproti predchodcovi sa slúchadlá líšia dizajnom, kvalitou reprodukovanej hudby, bola vylepšená ich výdrž a vylepšeniami prešlo aj nabíjacie puzdro. Cenovo sa tieto slúchadla pohybovali okolo 80€, ale vďaka prebiehajúcej akcií 11.11 a nášmu zľavovému kupónu môžu byť vaše iba za 60€. Slúchadlá sú skladom EU, takže ich doručenie je rýchle a bez colných poplatkov.

Kupón: 405R9QBT

 

 

V prípade, že vás zaujal iný produkt na geekbuying a chcete zistiť, či na daný produkt nie je zľavový kupón, navštívte tému na našom fóre a napíšte nám.

Inzercia

Pridať nový komentár
TOPlist