EN

SecretLab Magnus – skvelý herný stôl a nielen to...

Od SecretLab sme testovali zatiaľ len herné stoličky s ktorými sme boli veľmi spokojný a keď predstavili svoj prvý herný stôl MAGNUS, bol som naňho veľmi zvedavý. V rovnakom čase prišiel SecretLab za mnou s požiadavkou na test stola a ihneď sme si aj “pacli“. Kvôli covidu a nedostatku všetkého, sa test oddialil ku konca roka 2021. Navyše objednávky zákazníkov mali prednosť pred väčšinou novinárskych recenzií a tak Magnus prišiel na test presne 31.12.2021.


SecretLab Magnus - Balenie


Magnus je celokovový stôl – okrem pogumovaných nastavovacích nožičiek tu nie je nič plastové alebo gumené alebo plastové, takže vás nesmie prekvapiť hmotnosť stola a aj celého balenia – 53 kilogramov! Toto jednoducho sami do bytu, či domu nedostanete a budete radi, ak vám s tým pomôže kuriér aspoň po dvere.

 


Takže pri 150 cm dlhom stole s hmotnosťou 42 kilogramov, počítajte s naozaj veľkým a ťažkým balením. Keď sa už pustíte do rozbaľovania, ohúri vás precíznosť balenia a uloženia jednotlivých častí - inak by to vlastne s takýmto stolom ani nešlo.

 

 

 


Na samotné rozbalenie a montáž si pripravte o niečo viac priestoru, aby ste stôl mohli v jednom momente aj otočiť a pohodlne poskladať. Ak vás stôl zaujal, naštívte stránky výrobcu.

Komentáre (6)
M1ch4l

Za taku cenu ma clovek elektricky vyskovo nastavitelny stol. A manualne vyskovo nastavitelny stol (napr. od istej svedskej firmy) za polovicu.

Lukáš Lancz

porovnavat ikeu a Magnus je trochu joke:)

Moje porovnanie nebolo voči ikea;)

Janči

Pre mňa je až zarážajúce koľko sú ľudia ochotní zaplatiť za takú primitívnu vec... Stačí to vedieť pekne opísať. Takýto primitívny stolík si doma urobím za pár hodín a max 100e, keď budem preháňať, tak 150 aj s kožennou podložkou.

Lukáš Lancz

Drzim palce, pri takej sume kludne s tym do predaja a slusne zarobite

AM

Je to naozaj predražené, marža tak 250%. Bežna férová marža je 100%. Za 500€ zoženiem stolík z drahého dreva alebo kompletne v elektrike a ešte s certifikátom ekologickej výroby.

Lukáš Lancz

V poriadku ja sa nehadam, kazdy ma ine preferencie.

Pridať nový komentár
TOPlist