EN

Silverstone Raven (RVZ03B) – RGB aj v Raven edícii

Značka Raven je v portfóliu SilverStone vyššia trieda skriniek, ktorá vždy prináša niečo extra – chladenie či dizajn. Vynovenia sa tentoraz dočkala skvelá mini ITX skrinka Raven (RVZ01-E). Pod označením RVZ03B nájdeme takmer rovnakú skrinku s jediným vylepšením, čoraz viac populárnejším RGB osvetlením v jej prednej časti.
 

SilverStone Raven (RVZ03B) - Balenie, špecifikácie

 
 
Rovnako ako predchodca, skrinka príde v luxusnejšom balení. Klasické igelitové vrecko, v ktorom sú zabalené takmer všetky skrinky, je nahradené čiernym látkovým vreckom. To už od začiatku dáva RVZ03B punc prémiového produktu. Zvýšenú ochranu voči pádom majú na starosti polystyrénové vaničky. 
 
 
 
Príslušenstvo je naozaj bohaté. Návod, skrutky podelené v malých vrecúškach, tri jemné prachové filtre, gumené podložky pod skrinku, extender pre grafickú kartu a dnešná novinka - krabička pre RGB osvetlenie. V skrinke sú navyše namontované už od výroby dva 120mm slim ventilátory.
 
 
 

Špecifikácie

SilverStone RVZ03B
Materiál
oceľ, plast
Základná doska
mini-ITX, DTX
Pozície pre mechaniky/disky
4x 2,5"
Chladenie
Štandardne dodávané ventilátory (2):
dolu: 1x 120mm SilverStone low-profile 1500RPM
hore: 1x 120mm SilverStone low-profile 1500RPM
Voliteľné ventilátory (1):
dolu: 1x 120mm
Maximálna výška CPU chladiča
83mm
Maximálna dĺžka GPU
330mm
Maximálna dĺžka zdroja
150mm
Počet PCI slotov
2
Predný I/O panel
2x USB 3.0
1x audio
1x mikrofón
On/Off tlačidlo
Reset tlačidlo
Rozmery
105mm (výška)
382mm (šírka)
350mm (hĺbka)
Objem 14,0l
Hmotnosť
3,7kg
Poznámky
Maximálna výška chladiča procesora - 83mm (bez vrchného ventilátora)
Maximálna dĺžka grafickej karty - 330mm
Maximálna dĺžka zdroja - ATX
Orientačná cena
~120EUR s DPH
Stránka produktu SilverStone RVZ03B
 
Komentáre (3)
zajko smejko
ehm, ono by sa zislo povedat, ze testovany zdroj ze mensieho formatu sfx a ked ho ma autor priamo od vyrobcu (ako aj celu kysnicku ze), je tam included sfx-atx bracket ked si ale clovek kupi len samostatny sfx zdroj, bude sa velmi ohanat na internete ze kde kupi sfx-atx bracket, pretoze najznamajsie e-shopy nic take nepoznaju a clovek si zacne trieskat hlavu o stenu, preco radsej nekupil obycajny atx, pre ktory je ta skrinka vlastne robena majitel predchodcu SilverStone RVZ01-E Raven a autor dlhsej recenzie: https://www.alza.sk/silverstone-rvz01-e-raven-d4291751.htm#recenze
Lukáš Lancz
V testovacej zostave je napisane: Zdrojom, ktorý bude napájať mini-ITX zostavy bude Silverstone ST45FS, spolu s linkom na zdroj.
zajko smejko
A? Akoze ja fakt nerozumiem comu nerozumies ... silverstone tam pise: Other: Includes SFX to ATX bracket for use in ATX case
Pridať nový komentár
TOPlist