EN

Tronsmart T6 Mini – za málo peňazí veľa muziky

Tronsmart je čínska výrobca zameraný hlavne na audio. Vo svojej ponuke ma širokú ponuku klasických drôtových a bezdrôtových slúchadiel alebo bezdrôtových reproduktorov. Práve z poslednej kategórie sa nám dostal na test jeden z najlacnejších BT reproduktorov v ich ponuke – T6 Mini. Jeho cenovka sa pohybuje len okolo 21€. Ponúkne niečo takto lacný BT reproduktor a má čím zaujať? Dočítate sa v recenzii.


Tronsmart T6 Mini – Balenie

Ako som na začiatku napísal, Tronsmart T6 Mini stojí približne 21€, v akcií ešte menej. V tejto cene si ťažko predstaviť solídnejšie balenie a BT reproduktor, ktorý v popise sľubuje celkom zaujímavú funkcionalitu. Moje očakávanie bolo, že mi príde osamolepkované žlté vrecko, ktorého obsah bude lacno vyzerajúci  reproduktor  s nahádzaným príslušenstvom  na spodku vrecka.  Ak vás prekvapilo slovo príslušenstvo, naozaj ku reproduktoru nejaké je. Konkrétne USB-C kábel na nabíjanie, kábel slúžiaci na prepojenie so zariadením ktoré ma 3,5mm Jack, viac jazyčný manuál (Anglicky, Francúzky, Taliansky, Nemecky, Španielsky, Čínsky a Ruský) a záručná karta. USB-C kábel ma dokonca aj celkom solídnu hrúbku. Nie je to žiadny „čínsky“ kábel o hrúbke nite. 


Späť k samotnému baleniu reproduktora. Ten mi prišiel v šedom plastovom vrecúšku (nie v žltom), ale v ňom sa nenachádza hodený reproduktor s  príslušenstvom. Jeho obsahom bola pekná fialovo-biela kartónová krabička v ktorom bol uložený reproduktor a príslušenstvo. Reproduktor je ešte naviac zabalený v mliečne sfarbenom plastovom vrecúšku a príslušenstvo je zabalené v samostatnej fialovej krabičke s nápisom a logom Tronsmart. Balenie ma teda milo prekvapilo. Očakával som jednoduché balenie s „All in ONE“ obsahom, namiesto toho som dostal pekne zabalený reproduktor s oddelene zabaleným príslušenstvom.


Pri pohľade na balenie a približné prepočítanie jeho ceny sa môj pesimizmus k samotnému reproduktoru prehĺbil. Balenie ma príjemne prekvapilo, ale ak jeho hodnota je 3-4€ (vrátane príslušenstva), tak na reproduktor ostáva približne 16 a menej EUR. A to mi príde veľmi málo na to, aby sa dal z tejto sumy postaviť schopnejší reproduktor s popisovanou funkcionalitou (IPX6, 24 hodinová výdrž, podpora MicroSD kariet, možnosť spárovania s hlasovým asistentom...)

Tronsmart T6 Mini si viete kúpiť aktuálne za 19 eur z EÚ skladu.

Komentáre (1)
Michal

A kde je za tych 21€? Najlacnejsi je za 26,49€ ...

Pridať nový komentár
TOPlist