EN

Trust Duet XP - IEM slúchadlá s dlhou výdržou a dobrým zvukom

Bezdrôtové True Wireless Stereo (TWS) slúchadlá v kompaktnom prevedení, s dlhou výdržou a prémiovou kvalitou. Aspoň to sľubuje výrobca Trust. Pridajme k tomu Bluetooth 5.0 a AAC kodek a zaujímavé bezdrôtové slúchadlá sú na svete.


Trust Duet XP - Balenie, špecifikácie

Balenie slúchadiel je pomerne veľké s ohľadom na to, že sa vo vnútri nachádzajú dva štuple a nabíjacie puzdro. Krabička je z mäkkého materiálu a predná strana príliš neochráni obsah vo vnútri. Balenie slúchadiel však dorazilo v poriadku a mohol som sa tak pustiť do počúvania.

 

Po otvorení sa objavia slúchadlá a puzdro, ktoré sú uložené oddelene v molitane. V oddelenej papierovej krabičke sa nachádza microUSB kábel, silikónové násady na slúchadlá v rôznych veľkostiach a zrolovaný návod.
V balení nenájdete okrem kábla žiadny USB adaptér. Na nabíjanie slúchadiel, respektíve puzdra, budete potrebovať použiť vlastný adaptér alebo USB port na počítači. Výrobca sa nijako zvlášť nevyjadruje k požiadavkám na výkon USB portu, no vzhľadom na trojhodinový čas potrebný na nabitie puzdra si vystačíte aj so slabším 0,75 A adaptérom.

 

Špecifikácie

Zvuk stereo
dual driver, 6 mm
frekvenčná odozva 20 Hz - 20 kHz
impedancia 16 Ohm
citlivosť 90 dB SPL
Mikrofón s aktívnym potláčaním ozveny
Konektivita Bluetooth 5.0
A2DP, AVRCP, HFP, HSP
Audio kodeky AAC, SBC
Batéria slúchadlo 60 mAh, puzdro 2200 mAh
Výdrž na batériu 4 hodiny, celková výdrž 45 hodín
Stupeň ochrany IPX5 (proti tryskajúcej vode)
Orientačná cena 60 €
Pridať nový komentár
TOPlist