EN

Zalman ZM-GM7 - herná myš s profi snímačom


Zalman ZM-GM7 – Úvod, balenie, špecifikácie

Ak sa aspoň trochu orientujete vo svete herných myší, tak označenie PixArt 3360 ste už určite počuli. Tento snímač a od neho odvodené varianty 336x sa objavili vo viacerých hráčskych myšiach. Po rovnakom základe siahol aj Zalman, avšak výsledný produkt dostal cenovku oveľa nižšiu, akú ponúka najlacnejšia konkurencia.

Balenie

Myš je zabalená v krabičke s dvierkami, pod ktorými sa nachádza priehľadný obal chrániaci samotnú myš. Tá na prvý pohľad pôsobí pomerne obyčajným dojmom. Žiadne extravagantné tvary ani divoké farebné kombinácie, iba matný čierny plast a logo Zalman.

 

Už na obale sa nachádzajú podrobné informácie o parametroch myši. Tie si postupne rozoberieme. V samotnom balení sa nachádza iba myška a stručný návod, ktorý nás odkáže na stránky výrobcu, kde si máme stiahnuť softvér a podrobný návod.

 

Špecifikácie

Technológia senzora optický PixArt PMW3360
Rozlíšenie senzora 12.000 DPI
Maximálna rýchlosť 250 IPS (6,35 m/s)
Odozva 1000 Hz
Hmotnosť 144 g (cca. 107 g bez kábla)
Počet tlačidiel 7, z toho 1 koliesko
Rozmery (D x Š x V) 120 x 66 x 38 mm
Podporované OS Windows 7/8/8.1/10
Orientačná cena od 14 €
Stránka produktu Zalman ZM-GM7
Komentáre (4)
Sipo

Prepacte ale za 14 eur sa neda kupit ziadna herna mys. Nieto este od Zalmanu :D a to ze ram maevu 12000 dpi ci kolko? Rovnaky smejd myska ako maju zdroj, zalman nikdy nebrat.

fero

Presne ako píšeš, už len z fotogalérie vidím, že rozmiestnenie tlačidiel je úplne zle no ale čo za 14€ možno do nejakej školskej učebné max !

Miroslav Jurčík

Tato mys pri uvedeni na trh stala cez 30 €, ale mnohe eshopy na jesen znizili cenu na uvedenych 14 €. Tazko povedat, co stalo za znizenim ceny, no mys samotna ma dobry zaklad. Pixart PMW3360 je snimac, ktory pouzivaju mnohe herne mysi a v praxi funguje bez najmensich problemov.
Pri tejto myske som mal pocit, ze Zalman zobral dobry snimac a okolo neho postavil mys. Prirodzene sa teda setrilo na zvysku, aj ked samotne vyhotovenie je slusne. Pogumovane boky, prijemny povrch... len ta ergonomia je podpriemerna. Mozno malym korejskym rucickam bude viac vyhovovat. Za tie peniaze je to vsak velmi slusna mys.

Bull

Neviem čo máte proti Zalmanu, ale ja mám 4 roky skrinku a zdroj 600W od nich a nemal som problém s ničím. To že myška stojí 14 euro nerobí z firmy Zalman šmejdákov. Je kopec iných známejších značiek ktoré robia väčšie šity ako Zalman.

Pridať nový komentár
TOPlist