EN

360 stupňová kamera Xiaomi Mijia za bezkonkurenčnú cenu

Xiaomi Mijia CMSXJ je malá biela kamera, dizajnom pripomínajúcim skôr robota na hranie ako kameru. Za týmto nenápadným vzhľadom sa však skrýva smart kamera, ktorá môže slúžiť ako monitorovacie zariadenie k ochrane majetku alebo baby monitor. Ako napovedá názov, ide o 360 stupňovú kameru so 100 stupňovým uhlom snímania, ktorú ovládate cez aplikáciu v telefóne.

Xiaomi Mijia CMSXJ za 27€

 

Kameru môžete položiť len tak na stôl, skrinku, na zem alebo ju upevniť na strop. Je ľahko prenosná, takže nie je problém kameru umiestniť tam kam potrebujete. Môžete ju použiť aj na monitorovanie dieťaťa keď spí. Vďaka vstavanému mikrofónu, budete svoje dieťa nielen vidieť, ale aj počuť. Napríklad keď sa zobudí a bude chcieť ísť cikať :)

Xiaomi Mijia CMSXJ nahráva video v FHD rozlíšení a na kompresiu používa kodek H.256. Video sa ukladá na SD kartu o maximálnej kapacite 64GB. Záznam na kartu môžete ukladať nepretržite, alebo použijete režim detekcie pohybu a záznam sa bude ukladať iba v prípade, že kamera zaznamená pohyb v monitorovanom mieste. V prípade, že kamera zaznamená pohyb a začne nahrávať, vie vám alarme o tom poslať správu na váš telefón. Ako úložisko viete použiť aj Cloud a v tom prípade máte prístup ku vašim kamerovým záznamom z kadekoľvek.

Xiaomi Mijia CMSXJ je moderná kamera do domácnosti, ktorú stačí pripojiť k elektrike a pomocou aplikácie ju nastaviť. Vďaka jednoduchej montáži, ju stačí len niekde položiť a pripojiť adaptér do elektriny. Kameru jednoducho môžete umiestniť kamkoľvek, kde ju potrebujete.

Kameru Xiaomi Mijia CMSXJ je teraz vďaka prebiehajúcej akcií Pre Black Friday možné kúpiť za 27€, čo je vzhľadom na jej funkcie a kvalitu naozaj výborná cena.

V prípade, že vás zaujal iný produkt na geekbuying a chcete zistiť, či na daný produkt nie je zľavový kupón, navštívte tému na našom fóre a napíšte nám.

Inzercia

Pridať nový komentár
TOPlist