EN

Avengers Endgame lámu rekordy a zarobili už viac než miliardu dolárov

Avengers Endgame zlomil všetky rekordy vo väčšine krajín, kde sa premieta.

Avengers: Endgame je prvý film v histórii, ktorý prekročil v tržbách 1 miliardu dolárov za jediný týždeň od premiéry. Už teraz sa zdá, že sa dostane na vrchol rebríčka filmov, čo sa zárobkov týka. V USA zarobil viac než 350 miliónov dolárov a v zahraničí už takmer 900 miliónov. Avatar zarobil miliardu za 19 dní, Infinity War to zvládol za 11 a Endgame za 4 dni. Ide tak o absolútny rekord. Pre zaujímavosť Avatar zarobil celkovo 2.8 miliardy dolárov.

Ak ste Endgame nevideli a páčil sa vám niektorý z filmov Marvelu, určite utekajte do kina. Ide o skvelé zakončenie série.

Zdroj: rôzne

Image Credit: The Walt Disney Studios

Komentáre (1)
AM

Polovica filmu je reklama na kvantovú fyziku, komerčných výrobcov a dizajnérov. Druhá polovica je totálnym zosmiešnením komixového príbehu a zmeskov priveľmi manipulatívne spracovaných efektov.

Moja priateľka miluje Marvel, no tento film hodnotila v podstate ako odpad a ja s ňou môžem jedine súhlasiť. Obzvlášť znovu vyzdvihnem manipulatívnosť (emocionálnu), mal som doslova chuť postaviť sa a odísť z kina, čo som v živote neurobil.

Pridať nový komentár
TOPlist