EN

Exkluzívne: Vieme aká bude dostupnosť Playstation 5 a Xboxu Series X na Slovensku!

Exkluzívne: Vieme aká bude dostupnosť Playstation 5 a Xboxu Series X na Slovensku

Určite viete, že z dôvodu korony to s uvedením PlayStation 5 a XBOX Series X až tak dobre nevyzerá. Minule sme Vám informovali, že predobjednávky budú limitované na 1ks na osobu a PlayStation 5 bude značne obmedzená.

Z nemenovaného obchodného zdroja na Slovensku už vieme, že dostupnosť Xboxu Series X bude veľká a na Vianoce by sa mal dočkať každý. Na opačnej strane však bude SONY PlayStation. Podľa našich zdrojov je už teraz na Slovensku niekoľko tisíc predobjednávok na novú generáciu konzoly. Dostupnosť bude absolútne mizerná. Pre jednotlivé obchody sa dočkáme len pár jednotiek, desiatok či maximálne pár sto kusov konzol. Na Slovensku podľa všetkého nebude dostupných ani 1000 ks u všetkých predajcov! Skôr výrazne menej. Ak sa teda situácia nezmení.

Ak ste si konzolu neobjednali v deň uvedenia, máte smolu. Na konzolu si počkáte niekoľko mesiacov. Dostupnosť by sa mala zlepšiť až v marci 2021. Nastane podobná, ak nie horšia situácia aká bola pri uvedení PlayStation 4 Pro. Cena stále známa nie je. 

Zdroj: vl. spracovanie na zákl. distribučného zdroja

Komentáre (7)
matej

Neviem ake mate zdroje, ale na slovensku zatial neevidujem ziadnu moznost predobjednavok, a to ani u tych najvacsich predajcov.

Ján Kisty

Ale je to možné a dá sa vytvoriť poradovník. Aj v Telekome napr.

Marc

Tiež by ma veľmi zaujímalo pravdovravnosť tvrdenia :
"Na opačnej strane však bude SONY PlayStation. Podľa našich zdrojov je už teraz na Slovensku niekoľko tisíc predobjednávok na novú generáciu konzoly. Dostupnosť bude absolútne mizerná. Pre jednotlivé obchody sa dočkáme len pár jednotiek, desiatok či maximálne pár sto kusov konzol. Na Slovensku podľa všetkého nebude dostupných ani 1000 ks u všetkých predajcov!"
...osobne neviem, že by vôbec bola spustená globálna možnosť predobjednávok.
A obzvlášť, by som rád dal do pozornosti článok z 21.7.20 redaktora Kubicu, kde sa píše len o zdrojových kódoch na oficiálnej stránke ps direct.

Ján Kisty

Viete si urobiť "záujem" u vybraných predajcov, je to zároveň poradovník, napr. Telekom, Progaminghop...

Lubo

Presne tak ja tiež čakám kde sa dá predobjednať. Ak nebude berem Xbox.

Ján Kisty

Viete si urobiť "záujem" o vybraných predajcov, je to zároveň poradovník.

Lukáš

1000 kusov na predobjednanie alebo na predajniach alebo obe ?

Pridať nový komentár
TOPlist