EN

Google Stadia Pro teraz zadarmo bez nutnosti zadávania platobných údajov

Google vám teraz umožňuje vyskúšať si službu Stadia Pro bez nutnosti zadávania platobných údajov. Týmto spôsobom je však možné hrať iba 30 minút. Je to však postačujúci čas na overenie plynulosti a výkonu hry na vašom zariadení.

Po novom spoločnosť Google nevyžaduje, aby ste za účelom vyskúšania služby Stadia Pro počas prvej pol hodiny zadávali akékoľvek platobné údaje. To poskytuje dostatok času na vyskúšanie hry a zistenie plynulosti chodu služby na vašom zariadení. Po 30-minútovej skúšobnej verzii si môžete bezplatnú skúšobnú verziu predĺžiť na bežnú dobu - jeden mesiac, ktorú spoločnosť Google začala ponúkať začiatkom tohto roka. Pri mesačnej bezplatnej verzii však stále budete musieť zadať platobné údaje, aby sa predplatné automaticky obnovilo na konci mesiaca obnoviť, ak sa rozhodnete túto službu používať naďalej.

Spoločnosť Google tým odstraňuje prekážku, ktorá mohla odradiť potenciálnych používateľov hry. Mnohí totiž nechceli zadávať platobné údaje zo strachu, že by zabudli zrušiť platbu, ktorá je automaticky spracovaná na konci bezplatnej mesačnej trial verzie a následne každý ďalší mesiac. Niektorí ľudia sa tiež stránia zbytočného zadávania citlivých údajov, ako napríklad platobných údajov, do aplikácií, ktoré možno ďalej používať nebudú. S touto novou 30-minútovou skúšobnou verziou však spoločnosť Google vyriešila obidva z týchto potenciálnych problémov.

Pre spoločnosť Google je to teda veľmi dobrý spôsob, ako prilákať nových používateľov a rozšíriť tak komunitu služby Stadia. Teraz už nikomu nič nebráni vyskúšať službu Stadia Pro.

 

Zdroje: 9to5Google

Pridať nový komentár
TOPlist