EN

MATRIX sa vracia skoro po 20 rokoch, nie je to výmysel!

Matrix 4 skutočne príde a dostal už aj dátum vydania – 21. máj 2021. Keanu Reeves príde v rovnaký deň rovno v 2 filmoch. Druhým filmom bude John Wick 4.

NEO sa po skoro 20 rokoch vráti na filmové plátna. Filmová sága, ktorá na rozhraní tisícročia udala nový smer nielen videoefektov ale tiež vytvorila ďalší filmový kult. Pred pár mesiacmi sme si všetci mysleli, že oživenie Matrixu je len dobrý vtip. Dnes vieme, že sa stáva realitou. Trilógia bola pritom jednoznačne uzavretá. Medzi hercami, ktorí sú už potvrdení je Reeves, herečka Moss, Yahya Abdul Mateen II, Jonathan Groff, Neil Patrick Harris a Jessica Henwick.

Zdroj: techspot

[realted]

Komentáre (5)
Polocnik

Trilogia bola pritom nejednoznacne uzavreta. Ja ako bezny divak som nemal dojem ze to skoncilo jednoznecne.

Pjetro de

Matrix mal skoncit prvym filmom a terminator druhym.
Dasie dva diely matrixu boli nasobne horsie hodnotene ako prvy revolucny film z roku 1999. No a vsetky terminatory po sudnom dni z 1991 boli iba marna snaha, to uz nebol terminator.

Jožko Kožko

Nemal skončiť jednotkou laždá časť bola úžasná aj keď trojka trochu zdĺhavá ale dobrá dvojka úplne super no a jednotka je kultovka. Ale neskončilo to to jednoznačne to je pravda veštkyňa na konci trojky povedala že sa Neo určite vráti

sareth01

Všetky časti boli skvelé.

Jebo

To je iba tvoj nazor. Taky T-salvation podla mna lepsi ako T2. A pre mna najlepsi Metrix 3.

Pridať nový komentár
TOPlist