EN

Perfektný telefón Xiaomi Mi9T Pro historicky za najnižšiu cenu

Telefóny od Xiaomi s označením Mi sú vlajkové lode tejto značky a sú skladané z toho najvýkonnejšieho hardvéru čo aktuálne trh ponúka. A to všetko za cenu, z ktorej sa konkurencií krúti hlava. Ale nie len kombinácia toho najlepšieho hardvéru a ceny zabezpečili Xiaomi takú obľubu ich telefónov. Veľký podiel na ich popularite má nadstavba MIUI, ktorá je momentálne vo verzií 11. Zo softvérovej podpory tejto značky si môžu ostatný výrobcovia mobilných telefónov brať príklad :)

Xiaomi Mi9T Pro iba za 342€

Srdcom Xiaomi Mi9T Pro je procesor Snapdragon 855 s ôsmimi jadrami. Procesoru sekunduje 6GB RAM a vnútorné úložisko o veľkosti 128GB. Táto kombinácia hardvéru zabezpečí dostatok výkonu na akúkoľvek prácu čo sa na telefóne dá vykonávať.

Hlavný fotoaparát umiestnený na zadnej strane sa skladá z trojice fotoaparátov. Najväčší čip má 48MP, druhý 12MP a posledný z trojice má 8MP. Selfie fotoaparát je umiestnený v tele telefónu na výsuvnej konštrukcií má má čip o veľkosti 20MP. Zabudovaním selfie fotoaparátu do tela konštrukcie predná strana takmer celá patrí displeju. Ten je Amoled s rozlíšením FHD+. 

Xiaomi Mi9T Pro iba za 342€

Z moderných funkcií nechýba čítačka odtlačkov prstov zabudovaná v displeji, duálne GPS alebo rýchlo nabíjanie. Telefón vďaka duálnemu SIM slotu môžete osadiť dvojicou SIM kariet. Obidva sloty podporujú 4G. Do telefónu neosadíte pamäťovú kartu, ale vzhľadom na veľkosť pamäte telefónu k tomu ani nevidím dôvod.

Xiaomi Mi9T Pro patrí medzi TOP smartfóny zaslúžene. Naviac ho teraz môžete kúpiť za fantastickú cenu iba 342€. Pri kúpe je možné za 12€ zvoliť doručenie DHL, čím skrátite dodanie telefónu na maximálne 5 dní.

V prípade, že vás zaujal iný produkt na geekbuying a chcete zistiť, či na daný produkt nie je zľavový kupón, navštívte tému na našom fóre a napíšte nám.

Inzercia

Komentáre (4)
Stano

Kde si mozem kupit tento mobil Xiaomi Mi9TPro,na akej adrese.

Lubo

Klikni na názov toho mobilu hore

Dusan

No,ten otlacok prsta na prednej strane by som nedaval ako vyhoda. Funguje podla nalady a podla vetra. Pred tym Huawei, otlacok na zadnej strane a bez problemov.

Janíčko

Mne tam ten otlačok funguje absolútne bez najmenších problémov, funguje špičkovo

Pridať nový komentár
TOPlist