EN

Spoločnosť Genesis pri oslave svojho príchodu do Číny pokorila Guinessov svetový rekord

Genesis, značka luxusných automobilov juhokórejskej automobilky Hyundai, oznámila 29. marca 2021 otvorenie svojej prevádzky v Číne a pri tejto príležitosti vyniesla do vzduchu 3 281 bezpilotných lietadiel, ktoré rôznymi manévrami vytvárali špeciálnu svetelnú šou a propagovali spoločnosť Genesis. Spoločnosť dokonca touto šou prekonala Guinnessov svetový rekord v najväčšom počte bezpilotných vzdušných prostriedkov (UAV), ktoré sa súčasne nachádzajú vo vzduchu.

Pôvodný rekord držala spoločnosť Shenzhen Damoda Intelligent Control Technology, ktorá minulý rok počas svojej akcie vyniesla do vzduchu 3 051 dronov. Tento rekord v minulosti držala aj spoločnosť Intel, kedy pre zimné olympijské hry v roku 2018 nad Pchjongčchangom pomocou 1 218 dronov Shooting Star vytvorila olympijské kruhy.

„Srdcom sľubu spoločnosti Genesis je odvážny duch robiť veci inak. Náš vôbec prvý okamih v Číne bol špeciálnou príležitosťou zapojiť sa do nášho publika a ukázať, o čom je spoločnosť Genesis. Týmto rekordným výkonom dronov sme oživili príbeh a filozofiu našej značky mnohým čínskym zákazníkom. Čoskoro spotrebiteľom v Číne prinesieme ešte viac inšpiratívnych skúseností a produktov spoločnosti Genesis,“ uviedol generálny riaditeľ spoločnosti Genesis Motor China Markus Henne.

Pokrok neustáleho vývoja technológií dronov je veľmi dobre vidieť aj na tejto šou spoločnosti Genesis. Bezpilotné drony (UAV) sú schopné lietať v koordinovaných sekvenciách, čím vytvárajú neuveriteľnú svetelnú choreografiu bez toho, aby sa akokoľvek rušili alebo aby nabúrali do seba.


Prečítajte si tiež: Nový elektromobil Hummer SUV dokáže jazdiť diagonálne a dosahuje dojazd až 300 míľ


 

Zdroje: PR Newswire

Pridať nový komentár
TOPlist