EN

SteelSeries predstavuje novú hernú myš a dve klávesnice

SteelSeries uvádza na trh hernú myš Rival 3 a herné klávesnice Apex 3 a Apex 5. Nové herné periférie majú za cieľ priblížiť inovácie a výkon prémiových modelov SteelSeries širšiemu okruhu hráčov.

Plnohodnotná symetrická herná myš Rival 3 je vďaka umiestnenie dvoch tlačidiel na ľavý bok určená pravákom. Jej herný duch je zvýraznený RGB podsvietením loga a netradične tiež linkou po časti obvodu spodnej strany. Využíva nový senzor a materiály pre odolnosť a napriek tomu je k dispozícii za dostupnú cenu 40 eur. Vyhotovená je z polyméru a má tiež nízku hmotnosť 77 gramov. Myš disponuje novým vlastným optickým senzorom technológie TrueMove Core. Myš je ďalej osadená kvalitnými spínačmi s garanciou 60 milióna stlačení, ktoré využíva napríklad Rival 650, a zabudovanou pamäťou pre nastavenie päť používateľských profilov v aplikácii SteelSeries Engine.

Vodeodolná klávesnica so stupňom krytia IP32 je plnohodnotnou hernou klávesnicou kombinujúcu najmodernejšie technológie vrátane 10-zonového RGB podsvietenia, anti-ghosting technológie a nových tichých herných spínačov s nízkym trením a odolnosťou viac než 20 milióna stlačení. Rovnako ako u prémiovej rady Apex Pro je k dispozícii odnímateľná magnetická podložka pod zápästie, multimediálne tlačidlo, rollovací valček s klikacie funkcií a tri predpripravené cesty pre vedenie kábla na spodu klávesnice. SteelSeries Apex 3 je celosvetovo k dispozícii za 80 eur.

Klávesnica Apex 5 prichádza s hybridnými spínačmi kombinujúcimi najlepšie vlastnosti dvoch svetov. Hladké stlačenie membránových spínačov s odolnosťou, výkonom, spätnou väzbou a istotou pri stlačení modrých mechanických spínačov. Je vybavená technológiami prevzatými z modelov Apex Pro – magnetickou podložkou pod zápästie, leteckým hliníkom, OLED displejom, multimediálnymi tlačidlami, špeciálnym rolovacím valčekom a RGB podsvietením každej klávesy zvlášť. Používatelia si môžu prispôsobiť OLED displej vlastnými GIF obrázkami. SteelSeries Apex 5 je celosvetovo k dispozícii za 130 eur.

Pridať nový komentár
TOPlist