EN

SteelSeries uvádza nové myši Rival 650 a Rival 710

Spoločnosť SteelSeries uvádza na trh bezdrôtovú myš Rival 650 s rýchlym nabíjaním a pokročilou prenosovou technológiou Quantum Wireless 2.4 GHz. Novinkou v portfóliu je aj model Rival 710 s inováciami vrátane nového TrueMove 3 senzora.

Rival 650 Wireless využíva bezdrôtový prenos Quantum Wireless s frekvenciou 1000 Hz, poskytujúci veľmi nízku odozvu 1 ms. Nová myš je tiež prvá, ktorá zvláda rýchle nabíjanie. Ak je pripojená k USB portu podporujúcemu rýchle nabíjanie, tak v závislosti na nastavenom režime podsvietenia dokáže za 5 minút nabíjania dosiahnuť na viac ako 3 hodiny hrania, za 15 minút potom sa nabije na viac ako 10 hodín hrania. Umiestnenie závažia po oboch bokoch myši umožňuje používateľovi vyladiť stred pôsobenia gravitácie vďaka 256 rôznym kombináciám. Súčasťou je osem 4g závaží.

Hlavný TrueMove 3 senzor disponuje rozlíšením 12000 DPI. Druhý senzor umožňuje hráčom pohybovať sa myšou nad podložkou, resp. nastaviť vzdialenosť od podložky, kedy senzor stále sleduje jej pohyb a kedy sa “vypne”. Tým eliminuje nechcené pohyby hráčov pri zdvihnutí myši. Predstavený model je kompatibilný so softvérom SteelSeries Engine kde si môže používateľ nastaviť RGB podsvietenie. SteelSeries Rival 650 je dostupná za 129,99 eur.

Druhá herná myš, Rival 710, nadväzuje na predchodcu Rival 700, ktorý bol prvou modulárnou myšou s OLED displejom a hmatovou spätnou väzbou. Dizajn zostáva rovnaký, vylepšenia sa dočkal senzor. Rival 710 ponúka snímač TrueMove 3 a odolnosť spínačov až 60 milióna kliknutí. K dispozícii je možnosť nastaviť rôzne akcie a druhy vibrácií. Taktiež je možná výmena káblu, senzorov aj vrchného krytu. OLED displej a integrácia SteelSeries Engine poskytujú prístup k rýchlemu nastaveniu podľa potieb používateľa. Hráči sú skrz displej schopní nastaviť citlivosť, namapovať jednotlivé tlačidlá a profily. SteelSeries Rival 710 je dostupná za 109,99 eur.

Zdroj: WindowsCentral

Pridať nový komentár
TOPlist