EN

SteelSeries uvádza okuliare pre hráčov počítačových hier

Okuliare SteelSeries DESMO majú pomäcť očiam sústrediť sa na obrazovku a posilniť výdrž pri viachodinových herných seansách.

Výrobca počítačových periférií SteelSeries sa spojil so spoločnosťou GUNNAR Optiks a vytvoril prvé "herné" okuliare. SteelSeries Desmo sú vybavené technológiou skiel i-AMP, u ktorých je sľubované zlepšenie zrakovej účinnosti, výdrže a zotavenia počas dlhotrvajúcich herných zápasov. Pre minimalizáciu rušenia po stranách sú okuliare špeciálne tvarované a bez rámov, pohodlie nosenia zvýšia aj nastaviteľné stĺpiky pre nos.

i-AMP zastrešuje niekoľko vylepšení, ktoré majú oceniť nie len praví "gameri", ale aj ľudia pracujúci dlhé hodiny na počítači. Ide o špeciálne zafarbenie, ktoré posúva vnímané farebné spektrum pre lepší kontrast, detail a rozlíšenie, či veľké zaoblenie, ktoré zas zamedzuje nežiadúcemu prúdeniu vzduchu okolo očí. Materiál skiel je opticky čistý, bez vzniku skreslení či oparu, má navyše antireflexnú povrchovú úpravu. Sklá sa dajú použiť aj dioptrické.

Okuliare sa budú predávať za odporúčanú cenu 99,99€.

Komentáre (8)
Frosty
nebude to k hovnu ked ma clovek sluchadka ?
Juri1990
Určite nie, ja mám dioptrické okuliare a slúchadlá používam normálne.
Frosty
a netlacita to ked mas na tom musle ?
MalýKoki
Aj ja mám dioptrie a je to v pohode........
Nameless
zajtra to budu specialne rukavice v ktorych sa nepotia ruky a mys neklze v ruke...napozajtra to budu papuce pre niekolko hodinove hranie hier ktore znizuju reakcny cas hraca...proste cisty bullshit
Frosty
no ved pockaj ked vyrobia kreslo co v sebe bude obsahovat aj zachod..
avendersor
/prvé "herné" okuliare sú vybavené technológiou skiel i-AMP, u ktorých je sľubované zlepšenie zrakovej účinnosti/ klasický efekt u žltých okuliarov (zostrenie videnia) kupte si na doma z ochranných pracovných pomocok ochranné žlté okuliare :) na skúšku tak za1€ ak sa nebojíte že vás z monitora osvetlí protiidúce auto tak antireflexnú vrstvu možte oželiet :D a máte to o 98,99 € lacnejšie OMFG!! > hračske okuliare :/ už nas važne maju za debilov a ani sa to nesnažia maskovať :(
passco
Co ja viem .. mal som na ociach kancelarske okuliare taketo zltkaste a bezne sportove zlte brejle a musim povedat ze je tam dost velky rozdiel :) Osobne o hrackych pocujem prvy krat ale do kancelarii sa predavaju uz davno taketo vecicky :) Avendersor - chod k na namestie kde predavaju okuliare za 4 eura a kup si ich a nos a nekupuj si tie za 30 eur lebo to je to iste :) (Rofl)
Pridať nový komentár
TOPlist