EN

Sygic uviedol novú navigáciu Sygic GPS Navigation pre Android

 
Obľúbený slovenský autor kvalitnej navigácie, spoločnosť Sygic, včera oznámila uvedenie novej aplikácie Sygic GPS Navgitaion, ktorá je navrhnutá pre mobilné zariadenia s operačným systémom Android. Nie že by aplikácia nebola na trhu už roky, no slovenský vývojár prináša kompletný re-work užívateľského rozhrania. 

Nová aplikácia prináša vylepšený výkon, elegantne prepracované rozhranie, intuitívne ovládanie a viacero vstavaných funkcií vrátane obľúbenej funkcie BlackBox. Android užívatelia sa môžu tešiť na kvalitnú offline navigáciu, ktorá nevyužíva žiadne internetové dáta a poskytne prehľadné a aktuálne 3D mapy.
 
 
Najsťahovanejšia offline navigácia je otvorená prispôsobovaniu zo strany užívateľov nakoľko obsahuje niekoľko nových možností, prepracovaný dizajn a okamžitý prístup k hlavným funkciám. Sygic GPS Navigation však myslí aj na bezpečnosť a pomôže šoférom pri dokazovaní vinníka nehody. Podobne ako kamery na čelné sklo obsahuje aj nová aplikácia funkciu, ktorá dokáže samostatne rozpoznať, že došlo k havárii a automaticky zapne 5-minutový záznam, ktorý uloží do šoférovej fotogalérie. Táto nová funkcia je súčasťou BlackBox-u.
 
 
 
Okrem novej funkcie záznamu zostávajú navigácii všetky známe funkcie ako napríklad hlasové navigovanie vo viac ako 40 jazykoch pričom navigácia vyslovuje aj názvy ulíc. Nechýbajú tiež upozornenia na prekročenie rýchlosti, dynamické navádzanie do jazdných pruhov spolu s detailom križovatky, informácie o aktuálnej premávke či HUD displej (smartfón premietne navigáciu na čelné sklo automobilu).
 
Aplikácia Sygic GPS Navigation je dostupná od dnes zdarma formou aktualizácie pre všetkých Android užívateľov. Noví zákazníci si ju môžu stiahnuť z Google Play.
 
Zdroj: TS Sygic
 
Komentáre (6)
Qubo456
wooow, ako dokázali všetko vtesnať do tak malej pamäte, je to offline ale predpokladám že niečo musí aj tak brať zo satelitov... ale je to skvelé
ZMRD
čo to trepeš? :D
Andreww
:DDDDDDDDDD made my day
rezance
zeby GPS navigacia potrebovala GPS signal zo satelitov...no to je teda cudo...:D ale sygic je asi fakt najlepsie co sa da stiahnut a nepotrebuje pristup na net. Cez centrum budapesti som presiel bez zavahania, bez nej by som stratil po 2 minutach:D
gapatorino
waze je waze ale sygic mam do rezervy :-)
ArMoRKiNg
Za offline verziu WAZE by som s radosťou aj zaplatil, ale sygic sa mi nepáči ...
Pridať nový komentár
TOPlist