EN

Ultrabook Jumper EZbook X3 s cenou pod 200€

Čínska firma Jumper nie je vo výrobe ultrabookov žiaden nováčik a ich rada EZbook je už trhu nejaký ten rok. Za tento čas si EZbook-y vyslúžili veľmi veľa pozitívnych hodnotení. A to hlavne vďaka kvalitnému vyhotoveniu, dobrému hardvéru a veľmi dobrej cene.

Jumper EZbook s kuónom a platbou cez PayPal za necelých 200€

Jumper EZbook X3 je postavený na platforme Intel Apollo Lake N3350. Ide o dvojjadrový procesor so štyrmi vláknami, ktorý sa vyznačuje hlavne nízkou spotrebou a dostatočným výkonom na základnú prácu. Procesoru sekunduje RAM o veľkosti 6GB a vnútornou pamäťou 64GB. Tá nie je moc veľká, ale Jumper EZbook X3 má M.2 slot, takže jej rozšírenie je veľmi jednoduché.

 

 

Ultrabooky sa vyznačujú tenkým telom a nízkou váhou. Jumper EZbook tieto parametre s prehľadom spĺňa. Je hrubý len 8mm a váži iba 1.35kg. Displej má FHD rozlíšenie a 13.3 palcovú obrazovku

 

Z portovej výbavy má EZbook X3 dvojicu USB 3 portov, Mini HMDI konektor, slot na MiroSD karty a 3.5mm jack. WiFi je podporované vo frekvenciách 2.4 a 5Ghz. Operačný systém je Windows 10.

Jumper EZbook je teraz v akcií za 224€ a vďaka kupónu a platby cez PayPal je možné ušetriť ďalších až 30€!!! Výsledná cena je tak niečo málo cez 190€ čo je za takto vybavený ultrabook brutálne dobrá cena. Ak sa obzeráte po podobnom produkte, tak Jumper EZbook X3 si určite dajte do možných kandidátov na kúpu. Ale len ťažko nájdete jemu podobný v týchto parametroch a cene.

V prípade, že vás zaujal iný produkt na geekbuying a chcete zistiť, či na daný produkt nie je zľavový kupón, navštívte tému na našom fóre a napíšte nám.

Inzercia

 

Pridať nový komentár
TOPlist