EN

Xiaomi Mijia 1S v skvelej cene a skladom v EU

Robotické vysávače sú čoraz obľúbenejší pomocníci v domácnostiach. Vďaka vývoju dokážu dnešné robotické vysávače udržať vašu podlahu čistú bez toho, aby ste ju vysávali ručne. Dnes vám ukážeme veľmi obľúbený model robotického vysávača Xiaomi Mijia 1S.

Xiaomi sa venuje výrobe a vývoju robotických vysávačov už nejakú dobu. Dovolím si tvrdiť, že ich vysávače patria k TOP zariadeniam na trhu a sú za rozumnú cenu.

Xiaomi Mijia 1S má sací výkon 2000Pa a batériu o veľkosti 5200mAh. Vysávač vďaka veľkej kapacite batérie zvládne vysávať až 2.5 hodiny. V prípade, že mu klesne batéria na 20%, automaticky zájde do dokovacej stanice, nabije sa na 80% a pokračuje v práci.

Predtým ako sa vysávač pustí do práce, naskenuje si danú miestnosť, naplánuje si postup vysávania a následne začne vysávať. Nepobehuje tak chaoticky po miestnosti, ale vysáva systematicky aby dosiahol čo najlepší výsledok.

Vysávanie môžete pomocou aplikácie naplánovať na večer a ráno keď vstanete si v aplikácií môžete pozrieť, čo vysávač stihol povysávať a čo nie.

U nás v redakcií sú testy robotických vysávačov obľúbené a Xiaomi vysávače boli vždy hodnotené veľmi dobre.

 

Ak zvažujete nákup robotického vysávaču, určite si zaraďte do možných kandidátov Xiaomi Mijia 1S. Ten môžete teraz kúpiť za skvelú cenu 306€ + 17€ poštovné zo španielskeho skladu. Nebudete tak platiť žiadne poplatky naviac v podobe cla a je u vás doma do 5 dní.

Inzercia

 

Pridať nový komentár
TOPlist