EN

SAPPHIRE NITRO+ RX 580 8GB vo video recenzii

Dnešná recenzia grafickej karty RX 580 bude trochu iná/netradičná oproti klasickým recenziám na ktoré ste zvyknutý. Textu bude minimálne, no zato sa môžete tešiť na video recenziu.  Náš nový kolega Martin, ktorého to je prvá video recenzia pre pc.sk, sa pozrel na grafickú kartu SAPPHIRE NITRO+ RX 580 s 8 GB pamäťou v pretaktovanej edícii . 

 

Pri tejto karte je takmer všetka pozornosť sústredená na chladenie, inteligentné ovládanie ventilátorov a ich tichý chod. Zároveň tu je možnosť prispôsobiť podsvietenie grafickej karty s otáčkami ventilátora, alebo teplotou zostavy. Chladenie má jednu prekvapivú vlastnosť a to jednoduchú demontáž a výmenu ventilátorov, čo je naozaj nevídané - viac sa dozviete vo videu. 
 
 
Ak sa Vám video páčilo a radi by ste uvítali viac video recenzií na pc.sk, dajte „Like“ na video, pridajte komentár či už k videu alebo do diskusie pod článkom. Za každého nového člena nášho YT kanálu budeme rovnako vďačný.
 
Prajeme príjemné sledovanie :)
 

 
Za zaslanie SAPPHIRE NITRO+ RX 580 8GB do testu ďakujeme spoločnosti SAPPHIRE.
 
 
Komentáre (5)
Ján Kisty
za mna pekne urobene video
pedrox
úbohý nočný motílik... ale inak na prvotinu to nie je zlé
Ján Kurej
Dobre video mne sa to paci.
nici
za mňa tiež v pohode
pretet

obkecavanie dobre, ale pri benchmarkoch by mal byt uplny zaklad uvadzat pri hrach FPS s rozlisenim obrazovky, inak je to nanic

Pridať nový komentár
TOPlist