EN

Tyčový vysávač Dreame T30 – skvelý dizajn, funkcie aj výkon...

Spoločnosť Dreame predstavuje práve dnes novinku tyčového vysávača T30, ktorý má ambície popasovať sa s tými najlepšími tyčovými vysávačmi na trhu. Novinku som dostal v predstihu a vysávač som mal možnosť otestovať počas celého týždňa. Dreame sa nebojí postaviť svoju novinku aj voči takej značke ako Dyson (V15 detect). Dreame T30 je smerovaný do prémiového segmentu.


Dreame T30 - Balenie


To, čo ma zaujalo od začiatku, boli prémiové tmavé farby krabice a aj vysávača samotného. Popravde balenie vyzerá luxusnejšie a lepšie ako napríklad u populárnej série Jimmy od Xiaomi.
Všetky časti vysávača a príslušenstva sú pekne zabalené v separátnych komorách, obalené igelitovými vreckami proti poškriabaniu.

 

 


Z balenia postupne vybalíte: motor so zbernou nádobou, hlavnú tyč, kratšiu gumovú/ohybnú tyč, veľký nadstavec s rotačnou kefou na vysávanie, malý nadstavec s rotačnou kefou na vysávanie, ohybný kĺb, dva kefkové nadstavce, zúženú plastovú trubicu, zdroj napájania a držiak pre vysávač.

 

 


Telo vysávača aj hlavná tyč je vyrobená z uhlíkových vlákien, čo ušetrí na hmotnosti. Vysávač vyzerá po dizajnovej stránke naozaj skvelo a porovnaniam s Dysonom sa nevyhne.

 

 

Dreame T30 si môžete kúpiť cez Aliexpress, z EÚ skladov za 330 eur.

Cena je stanovená nasledovne:

Predajná cena: 410 eur

Early bird: 330 eur

Cena s kupónom: 310 eur (Cena platí do 26.6.) Pre získanie kupónu kliknite na Get Coupons pod cenou vysávača

Prvých 150 kupujúcich dostane k vysávaču elektrický mop

 

 

Pridať nový komentár
TOPlist