EN

Tyčový vysávač Xiaomi Jimmy H9 Pro – to najlepšie od Xiaomi

To, že Xiaomi vyrába rôzne typy vysávačom väčšina z vás už vie. Tyčové vysávače Jimmy patria rozhodne k tým známejším, aj keď sa už konkurencia zlepšuje (naposledy testovaný Dreame T30). Nedávno mi na 2 týždňový test dorazil jeden z najvýkonnejších vysávačov Jimmy a relatívna novinka H9 Pro so 600W motorom.


Jimmy H9 Pro - Balenie


Balenie sa dá nazvať klasickým Jimmym balením – krabica o rozmeroch 670x293x310mm o hmotnosti niečo cez 7 kilogramov s potlačou vysávača. Vo vnútri je všetko pekne usporiadané, individuálne príslušenstvo je uložené vo vlastnej časti, zabalené v igelitovom vrecku. V balení nájdete 9 súčastí k vysávaču (motor, trubice, nadstavce), kábel na nabíjanie, dokovaciu stanicu na nabíjanie a stojan pre vysávač a príslušenstvo.

 

 

Ak ste zvyknutý s vysávačom vysávať napríklad aj skrinky a poličky, nájdete tu 3 menšie nadstavce, ktoré majú na konci štetinky aby ste nábytok nepoškriabali. Vysávač tak nemusíte namontovať na stenu. Stojan je jednoducho prenosný a zároveň máte miesto pre príslušenstvo. Toto je veľké plus H9 Pro. Ak by ste porovnali napríklad JV85 Pro a H9 Pro po dizajnovej stránke, ide takmer o identické vysávače. Najväčším rozdielom medzi nimi je farba - fialovú vystriedala oranžová.

 

 

Xiaomi Jimmy H9 Pro si môžete kúpiť za 355 eur z internetového obchodu Geekbuying z EÚ skladu.

Kupón: JMH9PRO

 

Pridať nový komentár
TOPlist