EN

Vacos Cam - ide to aj bez káblov

Firma Vacos je startup-ová firma, ktorá je na trhu len chvíľu. Ich produkty sa budú zameriavať na smart domácnosť a zabezpečenie. V dnešnej recenzií si predstavíme ich prví produkt, ktorý sa stará o zabezpečenie. Ide o plne bezdrôtovú FullHD WiFi kameru s jednoduchým názvom Vacos Cam. Na prvý pohľad pôsobí kamera kvalitne a profesionálne. Technická špecifikácia tiež naznačuje, že výrobca to s kamerou myslí vážne a nejde o kameru poskladanú z lacných súčiastok z Aliexpress-u. Ako v skutočnosti na tom kamera je a či jej cena zodpovedá kvalite, sa dočítate v recenzii.


Vacos Cam: Balenie, špecifikácie

Vacos Cam vám príde zabalená v bielo-tyrkysovej farbe, v ktorej okrem samotnej kamery sa nachádza držiak na uchytenie kamery na stenu, magnetický držiak, dátový/nabíjací kábel, skrutky, manuál a nálepka informujúca o monitorovaní priestoru.

 

 

Kamera je plne bezdrôtová, to znamená, že nemusíte ku nej ťahať žiadne káble. Vďaka zabudovanej batérií dokáže kamera fungovať podľa slov výrobcu aj niekoľko mesiacov. Dnešný test, ale ukáže, že kamera vydrží v reálnej prevádzke na jedno nabite pár hodín, max pár dní. Záleží od záťaže. Samozrejme, ku kamere je možné dotiahnuť elektrinu a mať ju pod stálym prúdom. Ak ale nemáte možnosť potiahnuť ku kamere napájanie, alebo z nejakého dôvodu nechcete, Vacos predáva ku kamere aj solárnu nabíjačku, ktorá sa o jej napájanie postará. Ak ju umiestnite na slnečné miesto, vaše starosti o napájanie kamery skončili. Od tohoto momentu vaša jediná starosť bude, aby kamera bola v dosahu wifi signálu a mala pripojenie na internet. 

 

 

Špecifikácie:

Vacos Cam
Materiál ABS plast
Rozmer 88 (D) * 76 (Š) * 76 (V) mm
Senzor 1/2.8'' Sony IMX307 Scan CMOS Sensor
Video formát H.264+
Veľkosť vnútorného úložiska 16GB
Pohybový senzor AI Human
Uhol videnia 130°
Nočné videnie áno, plnofarebné, viditeľnosť 10 metrov
Pripojenie Wifi 2.4 GHz
IP ochrana IP 65
Pracovná teplota od -20 do +50
Cena 130€
Oficiálna stránka Vacos
Stránka Amazon Amazon.de
Pridať nový komentár
TOPlist