EN

Prvé Logi produkty sú obaly na iPad

 
Týždeň po predstavení značky Logi uvádza Logitech aj prvé produkty tejto značky zameranej na dizajn. Ide o odolné obaly pre tablety Apple iPad.

Ide konkrétne o 3 nové obaly z rodiny BLOK – Logi BLOK Protective Shell, Logi BLOK Protective Case a Logi BLOK Protective Keyboard Case. Všetky poskytujú nárazuvzdornú ochranu pre tablety iPad Air 2 alebo iPad Mini od Apple a mali by tieto zariadenia ochrániť aj pri páde z výšky 1,8m na tvrdý asfalt vďaka zosilneným rohom.
 
Obal Logi BLOK Protective Shell ochráni iPad Air 2 a všetky modely iPad Mini. Ide v podstate o tenký obal s ochranou obrazovky, ktorý ju ochráni pred škrabancami. Na výber bude v čiernej, červenej a modrej farbe za $39,99.
 
 
Logi BLOK Protective Case je určený pre iPad Air 2 a taktiež má za úlohu chrániť displej prístroja. Tento obal je však možné využiť aj ako prispôsobiteľný stojan. BLOK Protective Case obal bude dostupný v rovnakých farbách ako Protective Shell, cena je však skoro dvojnásobná – $69,99.
 
 
Posledným obalom je Logi BLOK Protective Keyboard Case pre iPad Air 2. Ten spája funkcie oboch predošlých modelov (ochrana displeja + stojan), no pridáva ešte bezdrôtovú, odpojiteľnú klávesnicu, ktorá zároveň funguje ako ochrana obrazovky. Klávesnica obsahuje špeciálny rad kláves pre skratky v iOS systéme. Tento obal sa bude predávať s odporúčanou cenou $129,99.
 
 
Nová rodina Logi BLOK obalov sa bude predávať v USA, Austrálii, Novom Zélande a vo vybraných krajinách Európy už začiatkom augusta.
 
Zdroj: theverge
 
Komentáre (2)
dodo12
vzdy by som to chcel dotiahnut z vyrobcu spickovych mysi, klavesnic a hernych zariadeni na vyrobcu obalov na tablety.
Dr.80
ked budes vyrabat nieco tak kvalitne ze si to clovek kupi a vydrzi to roky ako to co si menoval tak preco by nemali prinasat obaly na tablety ? :D hlavne nech sa nezacnu montovat do pc zo znackou logitech :) este skrinu si viem predstavit ale zdroje a pod nie ! nech si kazdy robi co vie a nech sa neskusa vopchat do biznisu inym. cooler master robi zdroje a ake su ? dost onicom :) chladice robi ale skvele :D
Pridať nový komentár
TOPlist