EN

Čierne kryty sú už dostupné aj pre PlayStation 5 Digital Edition

Spoločnosť Dbrand uviedla na trh nové čierne kryty pre konzolu PlayStation 5 s Blu-ray mechanikou skôr v tomto mesiaci. Teraz však do ponuky pridala aj kryty pre PlayStation 5 Digital Edition.

Bolo známe, že kryty pre PlayStation 5 Digital Edition prídu, avšak do predaja sa nedostali v rovnakom čase ako kryty pre PlayStation 5 s Blu-ray mechanikou. Tieto kryty Darkplates sú už teraz k dispozícii na predobjednanie aj pre konzolu bez mechaniky. Cena Darkplates pre PlayStation 5 Digital Edition je úplne rovnaká ako pri verzii s mechanikou. Matné čierne kryty Darkplates teda stoja 59$, momentálne je však cena znížená na 49$. Tiež si môžete kúpiť kryt aj pre strednú časť konzoly (dostupný vo farbách matná čierna, neónová žltá, matná biela, Robot Camo, Triple Black, Redcode, Silicon), ktorý sám o sebe stojí 19.95$, pokiaľ si ho však kúpite spolu s bočnými krytmi, jeho cena je 11.95$. Ceny dopravy na Slovensko je pri nákupe nad 25$ zdarma pri využití dopravy DHL Priority (doručenie za 5 až 15 pracovných dní) alebo 19.95$ (doručenie za 3 až 5 pracovných dní). V prípade, že by ste kupovali iba samotný stredný kryt je cena pri využití dopravy DHL Priority 5$.

Darkplates, či už pre verziu s mechanikou alebo bez nej, si je možné predobjednať na webe spoločnosti Dbrand. Kryty pre PlayStation 5 s mechanikou sú dostupné až pre štvrtú vlnu, zatiaľ čo kryty pre Digital Edition začali sovjú prvú vlnu, vlnu A. V oboch prípadoch však kryty budú odoslané až v máji tohto roku.

Spoločnosť Dbrand hovorí, že kryty Darkplates budú k dispozícii iba v obmedzenom množstve, zatiaľ si ich však stále môžete predobjednať. Tiež by mali prísť ešte ďalšie vlny pre oba modely, avšak nie je známe kedy a ani aký počet kusov bude vyrobený.


Prečítajte si tiež: Čierne kryty pre PlayStation 5 sú konečne dostupné - výrobca vyzýva Sony, aby ho žalovalo


 

Zdroje: Dbrand

Pridať nový komentár
TOPlist