EN

Kingston ide do akvizície

Dcérska spoločnosť Kingston Technology Company, Inc., najväčšieho nezávislého výrobcu pamäťových produktov na svete, oznámila, že akvizíciou získala USB technológie a aktíva spoločnosti IronKey. 

Spoločnosť Kingston sa tak stala jedným z popredných poskytovateľov riešení pre šifrovanie prenosných dát pre klientov z podnikovej sféry od chvíle, keď pred viac ako 10 rokmi predstavila svoj prvý šifrovaný USB disk DataTraveler. IronKey, už mnoho rokov jedna z popredných alternatívnych značiek v oblasti riešení šifrovaných USB flash diskov, bola súčasťou skupiny spoločností v rámci Imation od roku 2011. Táto akvizícia zákazníkom umožní prístup k ešte širšiemu portfóliu produktov a služieb a je zreteľným prejavom zámeru spoločnosti Kingston byť celosvetovým lídrom v oblasti preverených šifrovaných riešenie pre mobilné dáta.

„Akvizícia a začlenenie značky IronKey do našej rodiny šifrovaných USB diskov DataTraveler, ktoré získali mnohé ocenenia, nám umožňuje ponúknuť dynamický rozsah šifrovaných riešení pre zákazníkov na všetkých úrovniach, ktorí chcú chrániť svoje mobilné dáta,“ povedala Valentina Vitolo, obchodná riaditeľka divízie flash produktov spoločnosti Kingston. Podrobnejšie informácie budú poskytnuté na akcii RSA Conference 2016, ktorá sa uskutoční v Kalifornii, konkrétne v San Franciscu od 29. februára do 4. marca. Zástupcovia spoločnosti Kingston budú k dispozícii na stánku spoločnosti DataLocker. 

Zdroj: TS

Pridať nový komentár
TOPlist