EN

Počítače Acer Predator Orion prichádzajú s novými grafikami

Acer oznamuje podporu nových grafických kariet NVIDIA GeForce RTX 30 vo svojich stolových počítačoch Predator Orion.

Okrem stolových počítačov, ktoré sú vybavené grafikami s architektúrou Ampere priniesla spoločnosť aj ďalšie podrobnosti o hernom monitore Predator X25, ktorý sa môže pochváliť obnovovacou frekvenciou 360 Hz. Nové grafické karty NVIDIA GeForce RTX 30, ktoré sú druhou generáciou RTX, sa môžu pochváliť novými jadrami RT Coresa grafickou architektúrou Ampere, ktorá oproti predchádzajúcej generácii prináša zvýšenie výkonu. Výrobca navrhol vynovenú generáciu uvádzaných počítačov tak, aby zaujali na prvý pohľad. Sú tu napríklad ostré hrany a čierna farba skrinky, ktorú dopĺňa RGB osvetlenie, ktoré možno nastaviť z portfólia 16,7 miliónov farieb.

Z uvedených počítačov je najvýkonnejší Predator Orion 9000, ktorý výrobca navrhol pre hardcore hráčov a streamerov, vybavil ho najnovšou grafikou NVIDIA GeForce RTX 3090 a procesorom Intel Core i9-10980XE Extreme Edition, aby mohli aj AAA herné tituly bežať pri nastavených maximálnych detailoch. Stolný počítač je tiež vybavený tromi ventilátormi Predator FrostBlade s ARGB osvetlením. Bočný panel z tvrdeného skla používateľom umožňuje nahliadnuť pod kapotu (keďže je plne priehľadný). Samozrejmosťou je chladenie vodným chladením, prachovými filtrami a takisto je tu 2,5 Gbps ethernetové pripojenie Killer E3100G.

Ďalším predstaveným je Predator Orion 3000, ktorý má vežovitý tvar a objem 18 litra. To znamená, že je menší ako klasické počítače a vhodný pre používateľov, ktorý nechcú, aby im počítač zabral veľa miesta. Menšie rozmery však neznamenajú slabý výkon. Výrobca ho vybavil grafikou NVIDIA GeForce RTX 3070 a procesorom Intel Core i7. Pripomeňme, že všetky stolové počítače používajú funkciu PredatorSense, to znamená, že pomocou softvéru ich možno ovládať (nastavovať ventilátory, režim grafiky a procesora, farebné spektrá podsvietenia atď). Ku počítačom je vhodným doplnkom 24,5“ herný IPS monitor s Full HD rozlíšením (1920×1080 px), ktorý ponúka obnovovaciu frekvenciu 360 Hz, ktorá hráčom poskytne mimoriadne nízku latenciu a najplynulejší možné animácie. Takisto nechýba podpora pre technológiu NVIDIA G-SYNC pre lepšie hranie bez trhania.

Zdroj: Acer

Pridať nový komentár
TOPlist