EN

Google poskytne mapy pre autá KIA Motors

Autá od KIA Motors sa dočkajú vylepšenia svojich navigačných systémov priamo od Google.

Kórejský výrobca vozidiel, ktorý sa mimochodom zviditeľnil v posledných rokoch úspešnými modelmi ako napríklad Ceed, či Sportage sa spája s Google aby vylepšil svoju navigáciu. Google poskytne svoje mapy a službu Miesta pre autá KIA Motors.

Ako prvé sa tejto aktualizácie dočká model Sorento CUV, ktoré sa dostane na trh v prvom kvartáli tohto roka. Aktualizáciou systému UVO sa KIA snaží zvyšovať úroveň komfortu pre koncových zákazníkov. Zatiaľ sa nevie, ktoré ďalšie modely budú mať vynovený UVO systém.

UVO panel, model 2012

UVO systém je postavený na technológii od Microsoftu a je navrhnutý primárne ako ovládač médií. Systém má pod palcom rádio s CD prehrávačom. Cez UVO je možné pripojiť smartfón a zosynchronizovať smer cesty či umiestnenia z počítača, webu alebo smartfónu. Navyše po aktualizácií môžte cez službu Miesta vyhľadať zaujímavé zastávky po naplánovanej ceste. Vylepšenia sa taktiež dočká aj hlasové ovládanie, handsfree a manažment hudby.

Zdroj: tweaktown.com

Komentáre (4)
Heatman
Mate tam chybu model ix35 je Hyundai.
gammaray
Ano ja viem ze je to Hyundai, napisal som to preto lebo sa vyrabal u nas, aj ked sa vyroba pred dvoma rokmi presunula do Ciech. No zacinal sa vyrabat u nas. Aj tak bola tato informacia len na okraj :) . A nebolo to tak myslene ze patri pod KIU. Napisal som korejsky vyrobca. KIA patri pod Hyundai.
Heatman
V tom pripade chyba z mojej strany, dik za info. Netusil som ze KIA patri pod Hyundai.
AnnamariaKaucher
I have learn several good stuff here. Certainly value bookmarking for revisiting. I surprise how much effort you set to make one of these fantastic informative web site.
Pridať nový komentár
TOPlist