EN

PS:Digital ide na turné, naučí vás ako predávať na facebooku!

Ovládnite sociálne médiá a porazte konkurenciu! O tom, ako na to, budú hovoriť odborníci digitálnej agentúry PS:Digital na turné po Slovensku. Pre tento netradičný krok sa rozhodli preto, aby pomohli šíriť osvetu o digitálnom marketingu a sociálnych sieťach aj mimo Bratislavy. S prednáškovým turné navštívia 6 miest – Námestovo, Žilinu, Nitru, Banskú Štiavnicu, Košice a Trnavu. Sľubujú, že po workshopoch sa večer program zmení na otvorenú diskusiu, počas ktorej účastníci akcie môžu využiť osobné konzultácie s PS:Digital. Nenechajte si ujsť jedinečnú príležitosť dovzdelať sa v oblasti, ktorá hýbe súčasným svetom! Turné sa začína 26. júna.

O školenia agentúry PS:Digital je stále väčší záujem a preto sa rozhodla pre netypický krok – ide na turné po Slovensku. Počas pracovného výletu navštívi 6 miest: Námestovo, Žilinu, Nitru, Banskú Štiavnicu, Košice a Trnavu.

„Veľká časť našich aktivít sa deje priamo v Bratislave, tak sme si povedali, že by bolo dobré „pozrieť sa“ s našimi témami aj do iných kútov Slovenska. Myslíme si, že šírením osvety o digitálnom marketingu a sociálnych sieťach pomôžeme nielen sebe, ale celej brandži. Chceme prispieť k tomu, aby marketéri lepšie a efektívnejšie využívali peniaze určené na marketing. A sme tiež presvedčení, že to bude skvelý zážitok,“ vysvetľuje Chief Digital Officer a zakladateľ agentúry Peter Šebo.

Odborníci PS:Digital už niekoľko rokov prednášajú o témach spojených s online marketingom nielen svojim klientom, ale aj na rôznych konferenciách, kurzoch, školách a eventoch. A práve to bolo impulzom zorganizovať celotýždňové turné po Slovensku, podobne ako to robia hudobné kapely.

„Sociálne siete už dávno nie sú len doplnkovým komunikačným kanálom. Veľká časť našich životov sa deje práve vo virtuálnom svete a každý, kto sa naučí sociálne médiá efektívne využívať na marketing má výhodu pred konkurenciou. YouTube je druhý najväčší vyhľadávač na Slovensku, na Facebooku je u nás 2,4 milióna ľudí. Navyše každú chvíľu vidíme nástup nových nástrojov, z ktorých niektoré sa stávajú aj celospoločenským hitom,“ dodáva Peter Šebo.

Na šiestich zastávkach turné sa predstavia Peter Šebo, Lucia Jakubcová a Martin Kukoľ. Hovoriť budú o Facebooku, Instagrame, Snapchate a digitálnom marketingu ako takom. Pôjde o takmer 4-hodinové bloky plné informácií, odporúčaní, ukážok úspešných aj menej úspešných kampaní na digitálnych platformách.

„Online marketing je súbor nástrojov a procesov, ktoré oslovujú ľudí vo virtuálnom priestore – na internete. Na Slovensku má internet 3,5 milióna ľudí a mobil vytiahneme z vrecka priemerne 150 krát za deň. Digitálny marketing už dávno nie je len o „otravných banneroch“, ale o spôsoboch, ktorými vie takmer ktokoľvek efektívne osloviť zaujímavé cieľové skupiny pre svoj biznis. Ak tomu rozumie,“ uzatvára Peter Šebo.

Po večerných prednáškach sa program zmení na otvorenú zábavu, počas ktorej účastníci akcie môžu využiť osobné konzultácie s PS:Digital. Školenia sú určené pre každého, kto má záujem vzdelať sa, či rozšíriť si vedomosti o sociálnych médiách. Lístky môžete kúpiť v sieti predpredaj.sk.

Turné PS:Digital
26. jún - Námestovo - Deň pre všetkých
27. jún - Žilina - Banka
28. jún - Nitra - Ponk coworking
29. jún - Banská Štiavnica - Luft coworking
30. jún - Košice - Halmi space
1. júl - Trnava - La Reunion

Predpredaj : http://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/7275/ps-digital-tour-2016

Pridať nový komentár
TOPlist