EN

Snap predstaví samostatnú aplikáciu na úpravu videa pre iOS s názvom Story Studio

Spoločnosť Snap na tohtoročnej udalosti Snapchat Partner Summit predstavila aplikáciu Story Studio. Aplikácia Story Studio pomôže ľuďom upravovať videá pre vertikálny formát, ktorý je momentálne na sociálnych platformách veľmi populárny. Užitočná bude hlavne pre sekciu Spotlight, ktorá umožňuje ľuďom zverejňovať krátke videá, pričom pôsobí ako súper aplikácie TikTok.

Aplikácia umožní ľuďom pridávať do videí rôzne úpravy, ako sú orezávanie, zvuky, nálepky a filtre. Používatelia si tiež budú môcť prezrieť trendové veci prostredníctvom prehľadu Snapchat insights a vyskúšať rôzne šošovky Snapchat lenses. S pomocou aplikácie budú môcť tvorcovia zdieľať upravené videá buď priamo na platforme Snapchat klepnutím na zabudované tlačidlo alebo do iných aplikácií sociálnych platforiem.

Aplikácia Story Studio bude pre používateľov zariadení s operačným systémom iOS k dispozícii zadarmo a príde neskôr v tomto roku. O jej dostupnosti pre používateľov systému Androidu zatiaľ nie sú dostupné žiadne informácie.


Prečítajte si tiež: Twitter údajne pracuje na predplatnej službe Twitter Blue za 2.99$ mesačne


 

Zdroje: Snap Newsroom

Pridať nový komentár
TOPlist