EN

Snapchat prekonal 500 miliónov stiahnutí na Androidoch

 
Mobilnej aplikácii Snapchat pre operačný systém Android sa podarilo prekonať významný míľnik. Na svojom konte má už viac ako 500 miliónov stiahnutí.

Krátko po tom, ako sa verejnosť dozvedela hodnotu materskej spoločnosti Snap (24 miliárd amerických dolárov), sa môže aplikácia Snapchat pochváliť ďalším významným míľnikom. Na Android obchode s aplikáciami, Google Play, sa jej totiž podarilo prekonať magickú hranicu 500 miliónov stiahnutí po celom svete.
 
 
Aj napriek neodškriepiteľnému úspechu aplikácie na zariadeniach s operačným systémom Android, naďalej zostáva Snapchat viac populárny medzi používateľmi mobilných Apple zariadení. Predstavitelia spoločnosti však uisťujú Android používateľov, že budú neustále pracovať na vylepšovaní mobilnej aplikácie pre zariadenia pracujúce na operačnom systéme spoločnosti Google. Oproti iOS verzii totiž v niekoľkých aspektoch výrazne zaostáva.
 
Aplikácia Snapchat pre Android bola naposledy aktualizovaná 2. marca na verziu 10.3.0.0, a je k dispozícii na stiahnutie cez obchod Google Play. Aby si používatelia mohli nainštalovať aplikáciu Snapchat, potrebujú Android 4.1 alebo vyšší.
 
Zdroj: phonearena
 
Pridať nový komentár
TOPlist