EN

Oslávte Halloween vo svete World of Tanks.

Poďte osláviť Halloween do sveta World of Tanks. Bojujte s nemŕtvym Leviatanom a užite si Dušičky na konzolách a PC.
Po lodiach je tu najočakávanejší halloweenský update. Dušičkové monštrá mieria do World of Tanks nielen na PC, ale tak isto aj na konzolové verzie. 
 

World of Tanks na PC 

A tentoraz to bude poriadne ostré. Od 27. októbra sa do sveta tanku pokúsi prebiť z univerza nemŕtvych zhubný tank Leviathan. Ani tentoraz však nebude halloweenský event len o boji proti tradičným zbraňiam. Leviathan, vládca posmrtného sveta, chce rozšíriť svoje pôsobisko aj k nám, do sveta živých. Proti tejto záhube však stoja dva tanky, ničivý Franken s dlhým dostrelom a hustý Stein, ktorý dokáže pohltiť poškodenie a následne sa vrhnúť do ďalšej bitky. Hráči nájdu oba tanky vo svojich garážach od 27. októbra. Akonáhle si zvolíte svoju zbraň proti Zlu, môžete sa s Leviatanom a jeho jednotkami stretnúť v PvE režime, v ktorom musíte zastaviť nielen jeho pomocníkov, ale aj jeho samotného. Pre boj s reálnymi nepriateľmi je tu potom PvP mód pre boj 15 vs. 15 hráčov. 
 

Halloween na konzolách

World of Tanks Console rozbieha svoj halloweenský cirkus taktiež 27. októbra a potrvá až do 1. novembra. Populárna línia Monster Tank z predchádzajúceho eventu bola rozšírená o dva nové prírastky v podobe Höllenhund leKpz M 41 90 mm a Dragon Type 62. V Monster Awakened eventu budú tanky zvádzať neľútostné boje na Grim Graveyard, na ktorom sa stretnú fantómové vlaky, Krakenove chápadlá a mysteriózny zelený sliz. Na hráča však nečakajú len stvory, ale tiež veľa zaujímavých štatistík, schopností a samozrejme tiež Spectre tank.
 
 
Na týchto stránkach nájdete všetky potrebné informácie
Pridať nový komentár
TOPlist