EN

Motorola RAZR sa odhaľuje na uniknutých marketingových materiáloch

V ďalšej sérii uniknutých obrázkov, tento krát z marketingových materiálov, sa odhaľuje nielen samotná novinka od Motoroly, ale aj zaujímavé predajné balenie.

Marketingové rendery unikli na čínsku sociálnu sieť Weibo, odkiaľ bol už medzičasom príspevok s obrázkami stiahnutý. Známemu „leakerovi" SlashLeaks však tieto zábery neunikli a my si tak môžeme pozrieť novinku v celej jej kráse. Potvrdili sa tak pôvodne patentové nákresy a RAZR 2019 bude opäť povestnou „žiletkou" s tenkým telom a skladacím OLED displejom. Ten sa však bude narozdiel od väčšiny ostatných smartfónov bude skladať vertiálne a v rozloženom stave by mal mať uhlopriečku 6,2" a rozlíšenie 876 x 2142 bodov. Iné zdroje však uvádzajú až 1440 x 3040 bodov a pomer strán 19:9.

Z uniknutých materiálov nie je jasne viditeľný sekundárny displej, ktorý sa taktiež objavil v patentovom nákrese. Jeho prítomnosť je však viac než logická, inak by skladateľnosť smartfónu strácala na praktickosti.

Zaujímavo vyzerá aj samotné balenie, ktoré má netradičný tvar s trojuholníkovou základňou. To vo vnútri ukrýva okrem smartfónu aj nabíjaciu stanicu, USB-C kábel, napájací USB adaptér, slúchadlá a redukciu z USB-C na 3,5mm audio konektor. Samotný 3,5mm konektor tak na tele smartfónu nenájdeme.

Pod rúškom tajomstva tak naďalej zostáva hardvérová výbava. Doterajšie úniky a dohady sa zhodujú na SoC strednej triedy Snapdragon 710, veľkosťou RAM na úrovni 4 - 6 GB a 64 GB alebo 128 GB internej pamäte. 

Dátum vydania nie je taktiež známy. Vzhľadom na pripravenosť marketingových materiálov však rok 2019 vyzerá stále reálne.

 

Zdroj: SlashLeaks

Pridať nový komentár
TOPlist