EN

Patent Motoroly odhaľuje skladací telefón v dizajne populárneho RAZR V3

Podarí sa Motorole oživiť niekdajšiu ikonu? Podľa patentovej prihlášky je možné, že sa o to aspoň pokúsi. Podľa nákresov bude dizajn telefónu veľmi podobný populárnemu „véčku“ a tiež bude obsahovať dva displeje. Tento raz však vnútorná strane nebude obsahovať fyzické tlačidla, ale celú ju bude vypĺňať skladací displej zatiaľ neupresnenej uhlopriečky. Tomu bude sekundovať druhý, menší, displej na vonkajšej strane. Ten bude aktívny v zloženom stave zariadenia.

Podľa správy denníka Wall Street Journal by sa o reinkarnáciu jedného z najikonickejších telefónov, aké boli kedy na trhu, mala Motorola pokúsiť už budúci mesiac. Lenovo ako majiteľ značky Motorola údajne plánuje vyrobiť a predať až 200 000 kusov. Tento raz by však nemalo ísť o ľudový model, akým bol kedysi RAZR V3, ale o luxusný kúsok so sebavedomou cenovkou okolo 1500 USD.

Prvé klebety o oživení populárnej značky RAZR sa objavili krátko po úspešnom oživení Nokie 3310. Tá sa dostala na trh začiatkom roka 2017 a prakticky ihneď po uvedení sa vypredala. K možnej reinkarnácii sa vyjadril aj Paul Pierce, ktorý sa podieľal na dizajne pôvodného RAZR V3. Podľa neho už bola príležitosť uviesť na trh novú verziu, no nie za cenu použitia nezmyselných riešení. Vďaka skorému príchodu technológie ohybných displejov však môže nový RAZR vyzerať presne ako pôvodná verzia, a pritom stále spĺňať požiadavky moderného používateľa.

 

Zdroj: The Verge

Komentáre (3)
peterf

TOTO CHCEM

Makel

Aj ja....to "V" čko som mal a bral by som keby to vyšlo

hmm

len ta cena

Pridať nový komentár
TOPlist